Telif Hakkı-Gizlilik

01.03.2015 - by Ege

Telif Hakkı

Sitemizde yayınlanan görseller Google’nin imaj aramalarından alınmaktadır, üzerinde hak iddia edeceginiz resimler için firma / şirketinize ait internet sitesinin domain adı ile açılmış e-posta adresiniz ile göndereceginiz Telif Hakkı bildirim e-postasından sonraki 48 – 64 saat içerisinde ilgili imaj dosyası içerik olarak kullanılmaktan çıkarılacaktır.

Sitemizde Masaj ile ilgili yayınladığımız bilgiler GNU / GPL ortamlarından derlenerek yazarlarımızın düşünceleri ile hazırlanmıştır, Içeriklerimizden edinecediginiz bilgiler neticesinde hareket etmeden önce bu konuda uzmanlaşmış kişiler ile görüşünüz.

Sitemizde yer alan her türlü yayının telif hakkı, aksi beyan edilmedikce saklıdır ve sitemizde yayınlanan içeriklerimizin tümünü yada belirli bir kısmını iznimiz ve bilgimiz olmadan kullanan kişiler için  DMCA, Google Spam, Hukuki  işlemler uygulanacaktır.

 

Kişisel Verilerin Korunması

Sitemizi ziyareti srasında aktif yazılarımıza yorum yapan ziyaretçilerin sadece yorum yaptıgı nick/isim yayınlanmaktadır onun haricinde veritanında kayıtlı e-posta ve ip adresi  gizlilik kapsamında olup, hiç bir sebeble sitemizin hiç bir yerinde yayınlanmayacak ve adli kurumlar haricinde kişi / kurumlar ile paylaşılmayacaktır.

Yorumlarda belirttiginiz Elektronik posta adresiniz ve güvenlik geregi sistem tarafından oto kayıt altına alınan ip adresiniz hiçbir gerekçe ile İstanbulMasaj ve iştirakleri dışındaki kuruluşlara dağıtılarak reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.

Bize verdiğiniz üyelik bilgileri firmamızın kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılmaktadır.

İlan gönderimi esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi insiyatifiniz dahilinde bize  bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları neden paylaşmadığınızı açıklayıcı bir uslup ile yazmalısınız.