Anadolu Yakası Masaj Salonları

Tuzla İlçesindeki Masaj Salonları

masaj salonu

İstanbul’un Tuzla İlçesi’ndeki tüm masaj salonlarının bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir masaj salonu hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için masaj salonunun isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

Tuzla İlçesinde Faaliyet Gösteren Masaj Salonları Tam Listesi

Masaj salonlarının adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

Bu ilçe için henüz bir ilan açılmamış, Size yardımcı olamadıgımız için üzgünüz. Dilerseniz üst menüden Masaj Salonları linkimizi takip ederek, diğer ilçelerdeki konumu size en yakın masaj salonlarını bulabilirsiniz

 

Bunları Biliyor Muydunuz?

Romatizma ve varis başta olmak üzere, çeşitli fiziksel hastalıkların tedavisinde son derece etkili olan masaj, onlarca teknik ile uygulanmaktadır. 5 bin yıldır insanoğlu, sadece fiziksel rahatsızlıklardan dolayı değil, psikolojik rahatsızlıklara derman olduğu gerekçesiyle de masaj yöntemlerini uygulamaktadır. Masaj yorgun adalelerin dinlendirilmesinde etkili bir yöntemdir. Fizik tedavi uygulamalarında son yıllarda masaj adına önemli çalışmalar yapılmaktadır.

Tıp dünyasında etkili olduğu gibi, psikiyatri alanında da masaj yankı uyandırmaya devam ediyor. Boşalan yağ hücrelerini sıkıştırarak sarkmalara engel olan masaj, hücrelerin yenilenmesine, cilt sorunlarının giderilmesine ve romatizma, kanser gibi hastalıkların tedavisinde de kullanılmaktadır. Kas ağrıları çeken hastalar, çeşitli mekanlarda masaj yaptırmaktadır. Otellerde, masaj salonlarında, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezlerinde, bazı hastanelerde masaj teknikleri, tedavi amaçlı olarak uygulanmaktadır.  Gün geçtikçe, masaja olan ilgi artmakta ve insanlar yalnızca hastalıklara derman olduğu gerekçesiyle değil, rahatlama ve zihin yorgunluğunun giderilmesi için de bu yöntemi kullanmaktadır.

Tuzla ilçesinin tarihi;

İstanbul’un diğer ilçelerine oranla nüfus yoğunluğu az olan Tuzla, Anadolu yakasında yer almaktadır. Antik Çağ’da Firig adı verilen bir kavim mensupları tarafından Bebrikler adı altında yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. Birçok göç yolu güzergahı üzerinde yer almıştır.

Ulaşım imkanları;

Tuzla Anadolu Yakası’ndan ulaşımın kolay olduğu bir ilçedir.  Özellikle otobüs güzergahı üzerinde yer alması, Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın olması nedeniyle gezilebilecek yerlerden birisidir.

Gezilecek yerler;

Yeni ve gelişmekte olan bir ilçe olma özelliği taşıyan Tuzla’da tarihin izlerine rastlamak güçtür. Fakat İstanbul Park Pisti, görülmeye değer mekanlardan birisidir. Ayrıca İdris Güllüce Kütüphanesi, Tuzla Kaplıcaları ve birçok alışveriş merkezinde vakit geçirilebilir. Tuzla’da bulunan kaplıcalar çok sayıda turiste ev sahipliği yapmaktadır. Özellikle çeşitli ağrılara ve cilt rahatsızlıklarına iyi geldiği gerekçesiyle şifa olduğuna inanılır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, ortalama: 3,50 / 5)

Yorum Yap