Soru - Cevap

Titreşimli Zayıflama Kemerini Öneriyor musunuz?

Titreşimli Zayıflama Kemerini Öneriyor musunuz

Soru Gönderen: Meltem KARABULUT

Hocam öncelikle merhaba benim size sorum zayıflama yönünde olacak zayıflama kemerleri bölgesel incelme ve sıkılaştırma konusunda etkilimidir bunu sadece karın bölgesinde değil de bacaklarda ve basen eritmek için kullanan var mı? İşe yarıyor mu siz önerir misiniz.?

Uzmanın Cevabı

Öncelikle güzel bir soru olmuş teşekkür ediyorum. Şimdi zayıflama kemerleri sizlere tartı üzerinde bir avantaj sağlamayacaktır yalnız bu cihazlar doku gençleştirme ve sıkılaştırma konusunda etkilidirler. Bunun için bölgesel olarak oldukça iyidir diyebilirim

Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesi ile cihazlarında etki alanları oldukça genişledi ancak burada dikkat etmeniz gereken durum doğru cihazı doğru alanda ve doğru uzmanla uygulamanızdır. Çünkü vücudunuzdaki problemli bölgenin tespit edilmesi ve oraya uygun tedavi şeklinin uygulanması esas olandır bir hatırlatma yapmak gerekirse tıpkı beslenme egzersizlerde olduğu gibi cihazlardan faydalanılan tedavilerde kişiye özeldir.

Bu cihazların iki tür çalışma prensipleri vardır bunlardan birincisi sizin yağ dokunuz üzerinde çalışması ikincisi ise cildinizin toparlanarak sarkmalardan uzaklaştırılması.

Bu iki durum zayıflama kemerlerinin tercih edilme nedenleri arasında ilk sırayı almaktadır. bu kemerler sayesinde özellikle basen ve bel bölgelerinizde oldukça büyük farkları hissedeceksiniz. Aynen bel bölgesinde kullandığınız gibi zayıflama kemerlerini kol ve bacak bölgelerinde de kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak toparlayacak olur ise belirli zamanlarda insanlarda kilo almalar ve zayıflamalar görülebilmektedir bu noktada ise zayıflama sonrasında oluşabilecek sarkmalar ve gereksiz yağ depolanmalarına bu kemerler sayesinde son verilebilmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, ortalama: 4,00 / 5)

2 Yorum

  • Soruyu soran arkadaşa istinaden cevap veriyorum. Sayın uzmanımız daha iyisini bilir elbet. Ama ben bunu kullandım hiç faydasını görmedim. Bana zararı oldu faydası olmadı diyebilirim. Belki insandan insana değişir onuda bilemiycem.

Yorum Yap