Soru - Cevap

Titreşimli Masaj Aletleri Faydasını Göremedim

Titreşimli Zayıflatıcılar işe Yaramıyor

Titreşimli Zayıflatıcılar (Masaj Aletleri) İşe Yaramıyor

Soru Gönderen: Şerife Atmaca

Hocam ben size zayıflama konusunda bir soru sormak istiyorum. Ben tavsiye üzerine bir markanın titreşimli bir zayıflama aletini aldım ancak bu masaj aleti benim istediğim sonucu vermedi. Bu masaj aletleri sanırım işe yaramıyor bu konuyu bir değerlendirebilir misiniz?

Uzmanın cevabı

Öncelikle merhaba evet son dönemlerde bu noktada yanlış bilinen bir gerçek var bunun basit bir açıklamasını yapacak olursak titreşimli zayıflama aletleri bölgesel olarak etki gösteren aletlerdir ve genellikle sıkılaştırma için kullanılırlar. Bunun için haklı olarak doğru bir kanıya varmışsınız zayıflayamamanız normaldir. Zayıflama sürecinde asıl olan durum diyetlerdir bu diyetlerde bazı kişilerin bünyesinde farklılıklar göstermektedir.

Bu işi bilen uzman meslektaşlarım genellikle azar, azar sık yemek yemeyi önerirler bu şekilde verilen kilolar daha kalıcı olur bu süreçte zayıflama aletleri bir zayıflama aracı şeklinde değil de tamamlayıcı olarak yani gerek sıkılaştırma gerekse bölgesel yağlardan kurtulma işlemlerinde kullanılmalıdır.

Bu zayıflama aletleri aslına bakılırsa tamamen ticarete dayalı bir tercih olduğu için sanki insanlar buna mecburmuş gibi algılanıyor. Aslında bizce de bunun yararlılığının pek fazla bir kanıtı yok yalnızca bu yukarıda bahsettiğim nedenlerden ötürü tercih edilmesi doğru olacaktır.

Zayıflama sürecinde doğal olan yolu izlemek en güzel olanıdır. Yani az, az sık yemek. Daha çok sebze ağırlıklı bir beslenme şekli sizin için uygun bir seçim olacaktır.

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, ortalama: 3,00 / 5)

2 Yorum

  • Merhabalar bende ilk başta faydasını göremedim ama aletimi değişince marka ve daha kaliteli olunca çok faydasını gördüm. Size tavsiyem bilinmedik markaları kullanmayın ve doğru zamanda doğru şekilde kullanırsanız faydasını göreceksiniz.

    • haklısınız bende aldım markası önemli değil işime yaramadı çöpe attım. Artık markası iyi olan çok farklı..

Yorum Yap