Avrupa Yakası Masaj Salonları

Sultangazi İlçesindeki Masaj Salonları

Sultangazi Masaj Salonlari

İstanbul’un Sultangazi İlçesi’ndeki tüm masaj salonlarının bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir masaj salonu hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için masaj salonunun isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

Sultangazi İlçesinde Faaliyet Gösteren Masaj Salonları Tam Listesi

Masaj salonlarının adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

Bu ilçe için henüz bir ilan açılmamış, Size yardımcı olamadıgımız için üzgünüz. Dilerseniz üst menüden Masaj Salonları linkimizi takip ederek, diğer ilçelerdeki konumu size en yakın masaj salonlarını bulabilirsiniz

Bunları Biliyor Muydunuz?

Uygulaması beş bin yıla dayanan masaj selülit, romatizma, toplardamar iltihabı gibi rahatsızlıklara iyi gelmektedir. Masaj farklı amaçlarla uygulanır. Gerekli tıp bilgisine sahip olan kişiler tarafından uygulandığında fizik tedavi olarak işlem görür.

Kilo vermek amacıyla diyet yapanlar, boşalan yağ hücreleri sonrasında kötü cilt görünümüne sahip olur. Ancak düzenli masaj uygulamasına katılanlarda boşalan yağ hücreleri sıkılaşır ve sarkmaların önüne geçilir.

Kaslar günün stresi, yorgunluğu nedeniyle sertleşir. Masaj yaptırarak kaslarda rahatlama yaşanır. Kanser, romatizma, felç gibi rahatsızlıkları olanlar doktor önerisiyle masaj yaptırdıklarında ağrılar azalır.

Ciltte ve cilt altında biriken ödem ve toksik maddeler masajın detoks özelliğiyle vücuttan uzaklaştırılır. Bilgili masörler aracılığıyla yapılan masaj sayesinde doğru bölgelere yapılan masajla hormonlar salgılanmaya başlar.

Migren ağrısı çekenler düzenli masajla migrenin doğurduğu atakları azaltabilirler. Parmak uçlarıyla yapılan vibrasyon manevralarıyla titreme hareketlerinin birleşimi ağrıları dindirme etkisine sahiptir.

Sultangazi İlçesinin Tarihi

Sultangazi İstanbul ilinin en eski yerleşim alanlarından biridir. Avrupa Yakası’ndadır. 2008 yılında 16 mahallenin katılımıyla ilçe olmuştur. Tarihinin 500 yıllık geçmişe dayandığı söylenir. Alibeyköy Barajı göl suyu yapıtının dörtte birini kapsıyor.

Ulaşım İmkanları

Yüzölçümü bakımından İstanbul ilçeleri arasında 19. sırada olan ilçeye otobüsle ulaşım sağlanıyor. Sultangazi’ye Eminönü, Topkapı, Şişli, Taksim ve Yenibosna ilçelerinin merkezi noktalarından İETT seferleri vardır. Eyüp ilçesi Batı bölgesinde Esenler’e, Güney bölgesinde Gaziosmanpaşa’ya, Kuzeybatı bölgesinde Başakşehir’e sınır oluşturuyor.

Gezilecek Yerler

Metropol ilçe olan Sultangazi’nin denize kıyısı yoktur ve yerleşim alanı olarak düzenlilik gösterir. İlçede gezilecek yerler şunlardır:

-Alibey Barajı

-Mavi Marmara Parkı

-Maglova Kemeri

-Pamukkale Malkoçoğlu Parkı

-Kent Ormanı

-Esentepe Ahi Evran Parkı

-Sultangazi Kültür Merkezi

-Masal Park

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 oy, ortalama: 4,33 / 5)

Yorum Yap