Spa Merkezleri

Şişli Viento Spa Ramada Suite Hotel

İstanbul Şişli Spa

İstanbul Şişli‘nin en lüks hotellerinden biri olan Ramada Suite Hotel bünyesinde bulunan Viento Spa merkezinde Aroma Terapi, Antistress Masajı, Bali ve Hot Stone Masajlarını 1 Temmuz 2015 tarihine kadar fırsat indirimleri ile yaptırarak vucüdunuzu ödüllendirebilirsiniz. Viento Spa masajları ile tüm bedeninizi rahatlığa kavuşturup yorgunluktan arındırırken çok güzel aromatik kokuları ve muhteşem ambiyansı ile sizleri son derece memnun etmekle kalmayarak adeta sizi büyüleyecek.

 

Viento Spa Ramada Suite Hotel İstanbul Şişli Spa Merkezi‘nin fırsat detayları.

 

  • 1 Kişi Aroma Terapi veya Antistress 79.00 TL
  • 1 Kişi Hot Stone veya Bali Masajı 89.00 TL
  • 2 Kişi Aroma Terapi yada Antistress Masajı 149.00 TL
  • 2 Kişi Bali Masajı yada Hot Stone Masajı 169.00 TL

 

Anti Stress Masajı

Kasları ve dokuları gevşetmek için yumuşak hareketler ile tepeden tırnağa kadar ritmik dokunuşlar ve yavaş hareketler ile vüdudunuzu stress ve yorgunluktan arındıran, sizleri rahatlatan bir masaj türüdür.

Aromaterapi Masajı

Doğal bitki özlerinden elde edilen karışımlar ile hazırlanan yağları kullanarak düşük tempolu hareketler ve hafif dokunuşlar ile vücudu rahatlatan, gevşeten ve dinlendiren bir masaj tipidir.

Bali Masajı

Tüm vücuda sert hareketler ile kan dolaşımını hızlandırmak ve kas gerginligini almak için uygulanan, özellikle el ve ayak gölgesinde yogunlaşan masajdır.

Hot Stone Masajı

Kaslardaki tutulma, setlik ve ağrılardan kurtulmak için ısıtılmış volkanik taşlar ile kan dolaşımını ve kan hücrelerini hızlandırmak için tüm bedene uygulanır.

 

Rezervasyon ve Bilgi İçin:
Tel: 0212 315 44 44
Adres: Merkez Mah Abide-i Hürriyet Cad. No:160 Şişli / İstanbul

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 oy, ortalama: 3,00 / 5)

1 Yorum

  • 2 Kişi Bali Masajı yada Hot Stone Masajı 169.00 TL bunun fiyatında indirim yaparsanız görüşelim

Yorum Yap