Avrupa Yakası Masaj Salonları

Şişli İlçesindeki Masaj Salonları

Sisli Masaj Salonlari

İstanbul’un Şişli İlçesi’ndeki tüm masaj salonlarının bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir masaj salonu hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için masaj salonunun isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

Şişli İlçesinde Faaliyet Gösteren Masaj Salonları Tam Listesi

Masaj salonlarının adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

My Love Masaj Salonu

Buket Masaj Salonu

Lilyum Masaj Salonu

Baby Class Masaj Salonu

Prenses Masaj Salonu

Rüyam Masaj Salonu

Esentepe Sevgi Masaj Salonu

Amazon Masaj Salonu

 

Bunları Biliyor Muydunuz?

Masaj uygulandığı bölgede rahatlama hissi yaratır. Tek bir bölgeden başlayarak vücudun bütününü etkiler. Özellikle masajla başlayan dokunuş damar, sinir yapılarını uyarır, hormonal yapıları uyararak hücresel faaliyetleri hızlandırır.

Masaj doku hormonlarına ulaşarak salgılanmayı sağlar ve kılcal damarlarda genişleme olur. Sıvazlamayla birlikte deride gerginlik meydana gelir ve cilt yenilenmesini sağlar.

Vücudun belli noktalarında bulunan sinirlere dokunulduğunda huzur verici ve yatıştırıcı etkiye sahiptir.

Koruyucu sağlık yöntemi olarak bilinen masaj kişi üzerinde olumlu psikolojik etki bırakır. Sinirin yatıştırılması, yorgunluğun giderilmesi, iş yapma isteğinde artışın yaşanması masajın sağladığı olumlu etkilerdendir.

İlk olarak kan dolaşımını etkileyen masaj, bu özelliği sayesinde birçok hastalığın kendiliğinden düzelmesini sağlar. Kan dolaşımının artması organ ve dokulara taşınan oksijen miktarını da arttırır. Oksijenin artışıyla beraber vücut zararlı toksinleri atar ve asidik maddeler daha az üretilir.

Şişli İlçesinin Tarihi

Şişli uzun zaman boyunca yerleşim yeri olmayan bölgelerden olsa da 19. Yüzyıl sonlarında konakların kurulmasıyla semt olmaya başlamıştır. Zamanla apartmanların da inşa edilmesiyle Şişli kalabalık nüfuslu ilçelerden biri olmuştur. Ancak yüz ölçümüne göre nüfus oranı azdır. Şişli denize kıyısı olmayan bir ilçedir.

Ulaşım İmkanları

Merkezi konuma sahip olan Şişli’ye İETT otobüsleriyle, metroyla, metrobüsle ve dolmuşlarla ulaşım sağlanıyor.

Gezilecek Yerler

Şişli tarihi alanlarıyla popüler olan İstanbul ilçesidir. Gezilecek alanların büyük kısmını tarihi yerler kaplar. Bunlardan bazıları şunlardır:

-Maçka Demokrasi Parkı

-Atatürk Müzesi

-Abide-i Hürriyet

-Şişli Camii

-Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu

-Askeri Müze

-Saint Esprit Kilisesi

-Şişli Radyo Evi

-Kenter Tiyatrosu

-Teşvikiye Camii

-Teşvikiye

-Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı

-Cevahir Alışveriş Merkezi

İlçede 2005 yılında hizmete giren Cevahir alışveriş merkezi şehrin en büyük alışveriş merkezlerinden biri olma unvanını taşıyor. Alışveriş merkezinde mağazalar, sinema salonları, yiyecek-içecek katı ve eğlence merkezleri bulunuyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 oy, ortalama: 3,89 / 5)

Yorum Yap