Avrupa Yakası Masaj Salonları

Silivri İlçesindeki Masaj Salonları

Silivri Masaj Salonlari

İstanbul’un Silivri İlçesi’ndeki tüm masaj salonlarının bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir masaj salonu hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için masaj salonunun isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

Silivri İlçesinde Faaliyet Gösteren Masaj Salonları Tam Listesi

Masaj salonlarının adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

Köprübaşı Masaj Salonu

Bunları Biliyor Muydunuz?

Öneminin her geçen gün arttığı masaj doktor reçetelerine de girmeye başladı. Rahatlatma etkisinin yanı sıra medikal masajın rahatsızlıkları gidermedeki önemi büyüktür.

Vücuda esneklik kazandırmasının yanı sıra kaslardaki kuruma sorurunu çözmektedir. Kasın gevşemesini sağlamakta ve performans artışına yardımcı olmaktadır.

Yaşam kalitesini arttıran ve psikolojik anlamda kişiye destek niteliği taşıyan masaj, yorgun düşen organın eski haline gelmesini sağlar.

Bilimsel olarak da etkileri ispatlanan masaj kan dolaşımını düzenler, kas yapısını toparlar, cildi yumuşatır, iç organlarda etkilidir.

Masaj düzenli olarak yapıldığında akyuvarlar artış göstererek bağışıklık sistemi güçlenir. Ter üretimini arttırdığından üre ve diğer atık maddelerin vücuttan atılımı mümkün olur. Masajın vücut içinde oksijeni arttırması sayesinde yağ bezleri yüksek oranda salgılanır ve cilt yumuşaklık kazanır.

Gaz problemleri, karın bölgesinde şişkinlik gibi rahatsızlıkları olanlara uygulanan medikal masajla sorunlar giderilir ve sindirim kolaylaşır.

Silivri İlçesinin Tarihi

Silivri ilçesi doğal limana sahip olduğundan ve önemli ticaret yolları üzerinde olduğundan önemini her zaman korumuştur. Surlarla çevrili olarak kurulan ilçe gelişimini tamamladıktan sonra surlar dışına çıkarak yayılmıştır. Önceleri Selymbria olarak adlandırılırdı.

Ulaşım İmkanları

Coğrafi konumu bakımından ayrıcalıklı olan ilçe, karayolu, demiryolu ve denizyolu kullanılarak ulaşım ağı sağlayan bir merkezdir. E-5 ve TEM karayolları üzerinde bulunur. Anayol bağlantılı olması nedeniyle köylere, kasabalara ve komşu ilçelere bağlanabiliyor.

Gezilecek Yerler

Yüz ölçümü büyük olan Silivri, tarihi alanları ve gezilecek yerleriyle popülerliğini koruyor. Gezilecek bazı yerler şunlardır:

-Selimpaşa Sahili

-Kalepark

-Bosnakbahçe Burnu

-Silivri Botanik Parkı

-Kumluk Sahili Plajı

-Büyük Bahçe

-Barış Parkı

-Silivri Kalesi

-Bizans Sarnıcı

-Aleksios Apokaukos Kilisesi

-Anastasios Suru

-Silivri Evleri

-Piri Mehmet Paşa Külliyesi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, ortalama: 3,50 / 5)

Yorum Yap