Anadolu Yakası Masaj Salonları

Şile İlçesindeki Masaj Salonları

Şile Masaj Salonlari

İstanbul’un Şile İlçesi’ndeki tüm masaj salonlarının bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir masaj salonu hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için masaj salonunun isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

Şile İlçesinde Faaliyet Gösteren Masaj Salonları Tam Listesi

Masaj salonlarının adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

Bu ilçe için henüz bir ilan açılmamış, Size yardımcı olamadıgımız için üzgünüz. Dilerseniz üst menüden Masaj Salonları linkimizi takip ederek, diğer ilçelerdeki konumu size en yakın masaj salonlarını bulabilirsiniz

Bunları Biliyor Muydunuz?

Masaj, vücudun sıkılaşmasını, rahatlamasını ve ihtiyacı olan nemi kazanmasını sağlar. Masaj vücudun dinlenmesini sağlayan, tedavi amacıyla tercih edilen, elle veya yardımcı araçlar kullanılarak uygulanan koruyucu tedavi yöntemidir. Mekanik enerjiyle derinin derinlerine inen masaj hareketleri fizyolojik etki yaratır.

Kan dolaşımını hızlandıran, kasları yumuşatan, solunumu rahatlatan, sinirlerini gevşeten ve dinlendiren masaj vücuduna önem verenlerin tercih edeceği bir yöntemdir.  Masaj bitkisel öz yağlardan yararlanılarak uygulanılır. Banyo, kompres, buğu gibi yollar seçilerek vücuda doğal terapi uygulanır. Vücut bu yağlara karşı kolay emilim sağladığından dikkatli kullanılmalıdır.

Duygusal problemler ve stres sorunları masajla doğal yoldan çözülür. Özel bir şikayetiniz olmadan da rahatlama ve zinde olmak için masaj yaptırabilirsiniz. Bedenin, ruhun ve zihnin güçlü olması için masajın aromaterapisinden yararlanılabilir.

Basınç uygulanarak yapılan masajlar doğru noktalara dokunulduğunda rahatlatmaktadır. İç organlardaki sorunların tedavisinde de belli noktalara yapılan masajlar yarar sağlar.

Şile ilçesinin tarihi;

Şile yerleşim yeri olarak Cilalı Taş Devrinden günümüze kadar birçok medeniyete ve uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Cumhuriyetin kurulması ile birlikte de ilk belediyelerden birisi olma özelliği taşımaktadır. Kocaeli Yarımadası olarak da nitelendirilen bölgede bulunmaktadır.

Ulaşım imkanları;

İstanbul merkezi ilçelere 70 km uzaklıkta olan Şile, Harem’den kalkan otobüslerle ziyaret edilebilir. Şahsi araçla ulaşımın son derece rahat olduğu ilçe, büyük oranda otoban yollarından ibarettir.

Gezilecek yerler;

En turistik İstanbul ilçelerinden birisi olan Şile, eşsiz konumu ve benzersiz doğal güzellikleri ile her yıl onbinlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Yaz aylarında İstanbul’un korna seslerinden ve stresinden uzaklaşmak isteyenlerin tercih ettiği bir yerdir. Geleneksel Şile Bezi Kültür ve Sanat Festivali ile bölgenin önemli ölçüde kültür aktiviteleri gerçekleştirilmektedir. Gezilmesi gereken diğer mekanlar ise:

– Onbirgöller Vadisi

-Kumbaba Tepesi

-Şile Kalesi

-Şile Evleri

-Sarıkavak Kalesi

-Şile Feneri

-Hanımsuyu Çeşmesi

-Osmanlı Hamamı

-Kilise Kalıntısı

-Vaftiz Yeri

-Heciz Kalesi

-Yeşilvadi

-Lahit Mezar

-Papazın Çeşmesi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 4,00 / 5)

Yorum Yap