Soru - Cevap

Sevgilimin Yaptıgı Masajın Bağımlısı Oldum

Masaj Bağımlısı Oldum, Ne Önerirsiniz

Sevgilim Çok Güzel Masaj Yapıyor, Masaj Bağımlısı Oldum, Ne Önerirsiniz?

Soru Gönderen: Aslı PARLAK

Hocam merhaba size bir konuda danışmak istiyorum. 1 yıldır çıktığım bir sevgilim var birkaç defa omuzlarım ağrırken bana masaj yapmıştı bu çok iyi gelmişti. Daha sonrasında da sürekli olarak ona masaj yaptırmaya başladım şimdi kısaca masaj bağımlısı oldum bana ne önerir siniz? Ne yapmalıyım.

Uzmanın Cevabı

Biliniyor ki masaj insanın kaslarına ve kan dolaşımına çok iyi gelmekte. Özellikle para ödeyip de masaj salonu gibi hizmetlerden yararlanamayacak olan kişilerin evlerinde de düzenli olarak masaj yaptırmaları çok olumlu bir durumdur. Ne demiştik masaj insanın kan dolaşımını hızlandırır bu sayede kalp ritimleriniz düzene girer ve vücudunuza doğru ve düzgün kan pompalar bu da sizi gereksiz bir yorgunluktan sinir ve stresten uzak tutar.

Bugün özellikle yatalak olan insanların evlerinde masaj yaptırmaları oldukça önemlidir üstelik bunu para verip yaptırmaktadırlar. Size ne mutlu ki sevgiliniz size ücretsiz olarak bu hizmeti sunuyor. Üstelikte memnun olduğunuza ve iyi geldiğine göre bu işi az çok biliyor. Benim önerim sizin onu daha çok kafalayıp bu masajları günlük ritmik bir hale çevirmeniz bu sizin için oldukça iyi gelecektir. Üstelik çalışan bir bayansanız bu sizin için daha iyi olacaktır.

Yani kısacası masaj yaptırmanızın size herhangi bir zararı yok aksine yararı vardır. Benim önerim ise sevgilinize sıkı sıkı sarılın onu bırakmayın ve kıymetini bilin. Çünkü biliyorum ki bunu bugün bir çok erkek yapmıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 oy, ortalama: 4,00 / 5)

Yorum Yap