Soru - Cevap

Selülit Giderici Titreşimli Masaj Aletleri

Selülit Giderici Titreşimli Masaj Aletleri

Soru Gönderen: Elmas ÇİÇEK

Hocam merhaba yakın bir zamanda titreşimli selülit giderici masaj aleti almak istiyorum kalça basen ve bel bölgesine iyi geldiği söyleniyor. Ben aynı zamanda çok spor yapan bir bayanım sizce bu alet işe yarıyor mu sonuç nedir?

 

Uzmanın Cevabı

Evet masaj aletleri gerçekten de işe yarıyor çünkü şunu ele alırsak selülit deri ile yağların arasındaki bağlayıcı olan şeritlerin yağları daha çok yüzeye çekerek ciltte dalgalı yani pürüzlü bir görünüme neden oluyor. Burada masaj aletlerinin görevi ise uygulandığı bölgede bir sürtünme oluşturup bu şeritleri geçici bir durumda gevşetmek ve yumuşatmak.

Daha önceki cevaplarımız da da belirtmiştik masaj kan dolaşımını harekete geçirir yani bir düzene sokar bu da vücutta artan sıvıları dışarı boşaltılmasına neden olur. Bu şekilde de yağ hücreleri yeterli düzeyde doluluğa sahip olmadıklarında pürüzsüz olarak görünürler bu nedenle masaj aletlerinin gerçekten de selülit konusunda başarılı bir etkisi vardır.

Siz bunu mademki sporla tamamlıyorsanız o zaman spor yapmaya da devam etmelisiniz hem masaj aleti ile yağlar parçalanacak sizin de spor yapmanızla birlikte vücudunuzdaki zararlı toksinler dışarıya atılacak bu saye de de fit bir görüntüye ve zayıflamış sağlıklı bir bedene sahip olacaksınız.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 3,00 / 5)

Yorum Yap