Soru - Cevap

Orgazm Masajı Varmı?

Tantra Masajı

Orgazm Masajı Diye Bir Şey Varmı?

Soru Gönderen: Sude BAŞARAN

Hocam merhaba ben bekar bir bayanım ve çok sık bir şekilde duyuyorum kadına yapılan orgazm masajı diye bir şey varmış bu masaj nasıl bir şey? Bunu nasıl yapıyorlar? Kadın orgazm olunca masaj bitiyor mu?

Uzmanın Cevabı

Evet, kadınlara ve erkeklere yapılan bir orgazm masajı vardır . Bu masajın ismine ise tantra masajı denilmektedir. Tantra masajı ile kişiler bazen hayatlarını renklendirmek için tanışırlar bu masaj türünde ön planda olan cinsel birleşme değildir. Burada yapılan bazı teknikler sayesinde vücudunuzu tamamen açma ve dokunmayı öğrenmeye yönelik bir kazanç sağlıyorsunuz.

TANTRA MASAJI NASIL YAPILIR?

Tantra masajında ilk önce ayaklardan başlanır ancak ayakların tam tersi sırt bölgesinden başlayan kişilerde vardır. Daha sonra bacaklarla devam edilir. Ardından genital bölge, göğüs bölgesi ve bacakların içini kapsayacak bir şekilde masaj uygulanır. Erkeklerde ise özellikle erken boşalma tedavisinde tantra masajı etkilidir. Burada dur başla yöntemi kullanılarak tantra masajı etkinleştirilmiş olur.

EVDE TANTRA MASAJI YAPABİLİRMİYİM?

Evet, kendiniz de evinizde tantra masajı öğrenebilir ve yapabilirsiniz. Bunun için birisinden ders almak zorunda değilsiniz. İster kadın olun isterseniz erkek işaret parmağınızla partnerinizin alnına parmaklarınızla dokunun bu hareket ikinizin de ruhunu açacak ve birbirinize enerji transfer edecektir. Tantra masajını yaşamadan anlayamazsınız. Partnerinizin ayaklarından başlayın ovalar gibi değil de onu okşar bir şekilde genital bölgeye kadar gelin ve sonra parmaklarınızı kullanarak onu rahatlatın. Dilerseniz en son olarak cinsel birleşme gerçekleştirebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (41 oy, ortalama: 3,83 / 5)

4 Yorum

  • Internet baglatan masor sinırsiz baglatan ise tantrik masör oldu. Biraz okuyun kişi nasıl hazırlanmalı, tantrik yoga yapan masör mü? Tantrik meditasyon yapıyor mu? Özel diyeti uyguluyor mu? Oyle kolay degil tantrik masör olmak. 2 youtube videosu izleyen masor oldu millete psikolojik travma yaratmayın…

Yorum Yap