Soru - Cevap

Mutlu Son Masaj Ne Demektir ?

mutlu son masaj ne demek

Mutlu son’un anlamı nedir? Masaj ile ilgisi nedir?

Soru Gönderen: Hakan ÇELEBİ

Selam, iş hayatında yoğun çalışan birisiyim ve günlerim hayli hareketli geçiyor geçenlerde bir arkadaşım bana mutlu son’lu masaj önerdi ancak ben bunun ne olduğunu anlayamadım ‘Mutlu son’un anlamı nedir? Masaj ile ilgisi nedir?

Uzman’nın Cevabı

MUTLU SON MASAJI NE DEMEK?

Mutlu son masajı anlatım itibariyle herkesin hemfikir olduğu bir konu değildir. Bazılarına göre masajın cinsellikle birleştirilmesi bazılarına göre ise uzak doğuda yaygınlıkla kullanılan bir masaj türüdür. Bu konuda herkes aynı görüşü paylaşmamaktadır.

Aslında ülkemizde değişik anlamlarda kullanılmış olsa da gerçek anlamda psikolojik ve bedenin relax bir hal alması yani rahatlatılması türüne denilmektedir. Bu noktada ise masajı yapanın masör ya da masöz’ ün tam anlamıyla uzman ve yetişmiş bir kişi olması gerekmektedir. Bugün hemen, hemen her şehirde bu hizmeti veren masaj salonları vardır. Bu hizmeti veren bir masaj salonundan içeri girdiğiniz andan itibaren sizi loş bir ışık kümesi ve güzel kokular karşılayacaktır bu ise sizi cinsel yönden dürtecek ve kaslarınızda gevşemelere neden olacaktır. Daha sonra yapılan bitkisel yağlar ve gerek masöz ya da masör’ ün el mahareti sayesinde gerginliğinizi atacaksınız en sonunda ise masöz ya da masörün cinsel organınıza el temasında bulunarak sizi gevşetmesiyle masajınız mutlu sonla tamamlanacaktır. Lakin bugün bu hizmeti bilimselliğinden çıkarıp cinsel birleşmeye taşıyan bir çok masaj salonu da vardır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 oy, ortalama: 4,44 / 5)

2 Yorum

Yorum Yap