Soru - Cevap

Masaj Yağı Neden İnsanı Tahrik Eder

Masaj Yağı Neden İnsanı Tahrik Eder

Soru Gönderen: Özlem ŞENGÜL

Hocam merhaba benim merak ettiğim bir konu var ve eğer gerçekten doğru ise ben de kız arkadaşıma bu yöntemi denemek istiyorum. Duyduğuma göre masaj yağı insanı tahrik ediyormuş bunun nedeni nedir?

Uzmanın Cevabı

Evet bu aslında doğru bir tespittir masaj yağlarının tahrik edici bir özelliği vardır ancak bunu sadece masaj yağına indirgemek doğru değildir masaj yağı doğru ellerde ve doğru zamanda kullanıldığında etkilidir.

DOĞRU ZAMAN NE DEMEKTİR?

Doğru zaman gerek kadın ve erkeğin gergin olduğu anlardır çünkü gerginlik durumunda kişi rahatlamak isteyecektir işte bu noktada yapılan masaj etkisini çabuk gösterir olaya bir de masaj yağları eklendiğinde bu daha etkili olacaktır. Masaj yağları sizin ellerinizin yumuşamasına neden olacak ve bu sayede vücutta yumuşak dokunmalara neden olacaksınız bu da sürtünmeyi önleyecektir masaj yağlarının içerisinde bulunan afrodizyaklar kişiyi daha çok cinselliğe çekecek ve de yağın kokusu sizi cinsellik için dürtüleyecektir. Vücut kasların gevşemesiyle birlikte kendini bırakacak ve tamamen size teslim olacak özellikle hafif soft kokular (yasemin gibi) bu tahrik ediciliği biraz daha hızlandıracaktır.

Benim size tavsiyem samimi duygularla yapılan bir masaj kesinlikle mükemmellikle alakası yoktur yani bu noktada anı yakalamak en doğru tercihtir. Çok iyi masaj yapmayabilirsiniz ancak doğru zamanı bulduğunuzda profesyonel sizsiniz demektir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 2,00 / 5)

Yorum Yap