Soru - Cevap

Masaj ile İncelme, Zayıflamak Mümkün mü?

Bel inceltme ve Göbek eritme Masajı var mı

Soru Gönderen: Vildan ÇALIŞKAN

Hocam merhaba ben uzun zamandır zayıflama konusunda birçok yönteme başvurmuş biriyim ancak bugüne kadar ne yaptımsa bu konuda başarı sağlayamadım. Ya zayıflayamadım ya da zayıfladım ancak birkaç ay sonrasında bana geri dönüşü pahalıya patladı. Şimdi benim size sorum şu masaj ile incelme, zayıflama mümkün mü? Değil mi eğer mümkün ise ne yapmam lazım

Uzmanın Cevabı

Öncelikle bilmenizi isterim ki zayıflama konusu sadece sizin değil birçok bayanında korkulu rüyası üstelik bu ülkemiz sınırlarını aşmış tüm dünyaya mal olmuş bir sorun. Bu yüzden bunu kendinize ne kadar dert etseniz haklısınız.

MASAJ İLE İNCELME VE ZAYIFLAMAK

Ben bu konuda sizi aydınlatmak istiyorum. Zayıflama Masajı ( Mezoterapi ) kişilerde özellikle selülitin olduğu ve de yağlanmış bölgelerde kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur bu sayede de o bölgede bir etki yaratır buna bölgesel zayıflama adı da verilmektedir. Bugün ülkemizde ve dünyada kabul görmüş masaj için kullanılan birçok bitkisel yağ vardır bu yağlar o bölgelere uzman masörler sayesinde tatbik edildiğinde başarılı sonuçlar alınmaktadır. Bu noktada ise dikkat edilmesi gereken durum zayıflama masajının ritmik hareketlerle ve devinimsel bir şekilde yapılmasıdır. Aslına bakılırsa masaj günümüzden çok öncelerinde uygulandığı ancak bunun ovma ve ovalama şeklinde olduğu bilinmektedir işte bu eskiden gelme tecrübe ve bilimin birleşmesi masaj ile zayııflayabilme sonucu ortaya çıkarmıştır.

Zayıflama Masajı Mezoterapi ile Bölgesel İncelme ve Kilo verme

3 Yorum

Yorum Yap