Soru - Cevap

Masaj ile Göğüs Büyütmek Mümkün Mü ?

Göğüs Büyütme Masajı

Göğüs Büyütme Masajı Var mı ?

Soru Gönderen: Özlem YILMAZER

Öncelikle merhaba hocam benim size küçük göğüsleri büyütme konusunda bir sorum olacak. Uzun zamandır kendi başıma televizyondan gördüğüm hareketleri yaparak küçük olan göğüslerimi büyütmeye çalışıyorum ancak bunu ne kadar başarılı bir şekilde yaptığımı bilmiyorum. Size sorum şu küçük olan göğüsleri büyütme teknikleri var mıdır varsa bunlar nelerdir?

Uzman’nın Cevabı

Evet, küçük olan göğüsleri büyükleştirmek için yapılan temel teknikler vardır bunları kısaca sıralayacak olursak 4 ana başlık altında toplayabiliriz öncelikle bu noktada sizin sabırlı bir şekilde verilen teknikleri uygulamanız ve ara vermemeniz gerekmektedir. İsterseniz bu temel dört maddenin uygulanma şekline biraz değinelim.

Göğüs Büyütmek İçin Masaj Teknikleri

  • Birinci hareket sizin için en önemlisi olacaktır. Güvendiğiniz ya da önerilen krem ya da yağı alıp göğsünüze sürmelisiniz burada püf nokta soğuk uygulamaktır destekleyici olarak buz ya da soğuk su kullanabilirsiniz.
  • İkinci olarak koltuk altınıza masaj yapmalısınız bu yaptığınız masaj koltuk altında yer alan kasları harekete geçirecektir. Burada kolunuzu yukarı doğru uzatın ve koltuk altınızdan göğsünüze doğru yavaş hareketlerle dairesel bir şekilde ovalayınız.
  • Üçüncü harekette ise yine krem veya yağı göğsünüze sürün sonra iki göğsünüzü birbirine yanaştırıp ayırın bu hareketi iki üç dakika kadar devam ettirin.
  • Son hareketinizde ise kollarınızı destek alacağınız bir yere örneğin duvara dayayın sonra kendinizi itip tekrar çekin ya da bunun yerine şınav hareketini kullanabilirsiniz. Oda etkili olacaktır.

Meme Büyütme Masajı Videomuzu izlemenizi öneriyoruz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 oy, ortalama: 4,67 / 5)

3 Yorum

  • Cevabınız için çok teşekkür ederim, sitenizi ve facebook sayfanızı sürekli takip edecegim yararlı bilgiler paylaşıyorsunuz

      • Ege Bey merhaba, masaj ile dediklerinizi 4 aydır uyguluyorum fakat bir faydasını göremedim. Başka önerileriniz var mıdır?

Yorum Yap