Avrupa Yakası Masaj Salonları

Küçükçekmece İlçesindeki Masaj Salonları

Kucukcekmece Masaj Salonlari

İstanbul’un Küçükçekmece İlçesi’ndeki tüm masaj salonlarının bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir masaj salonu hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için masaj salonunun isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

Küçükçekmece İlçesinde Faaliyet Gösteren Masaj Salonları Tam Listesi

Masaj salonlarının adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

Bu ilçe için henüz bir ilan açılmamış, Size yardımcı olamadıgımız için üzgünüz. Dilerseniz üst menüden Masaj Salonları linkimizi takip ederek, diğer ilçelerdeki konumu size en yakın masaj salonlarını bulabilirsiniz

Bunları Biliyor Muydunuz?

Masaj kas dokularına etki ederek, adalelerin hareketini arttırır. Kasların dokuları birbirinden bağımsız olarak çalışır. Kuruluk meydana geldiğinden bağımsız kas dokuları birbirine yapışır, kas katılaşır. Masaj kas dokularının yeniden yumuşamasını ve esneklik kazanmasını sağlar.

Kişinin önem ve bakımlılık hissetmesini sağlayan masaj, kendinin ve vücudunun farkına varmanın en doğal yoludur. Masaj sırasında profesyonel destek alındığında rahatlatıcı etkisinden yararlanmamak mümkün olmuyor. Candan gelen dokunuşun sağladığı enerji hayat enerjisi niteliğindedir.

Hayatın stresi ve yorgunluğuna mini tatil olarak gelen masaj, zihinsel uyanıklığı arttırır, matematiksel zekayı keskinleştirir.

Stresli vücutta omuzlar öne doğru eğilir, ense öne hareketlenir ve çene kalkar. Vücudun bu durumu adeta zırhlanma olarak adlandırılır. Stresli anlarda omuzlar stres kaslarını harekete geçirerek enseye baskı yapmaya başlar. Bu durum kişide omuz, ense, baş ağrılarına neden olur. Masaj sırasındaysa kaslar yumuşatılır, esnetilir ve ağrılar son bulur.

Küçükçekmece İlçesinin Tarihi

Küçükçekmece İstanbul’daki yaşam izlerinin başlangıç noktası olarak kabul edilir. İncelemeler sonucunda çok eski bir geçmişe sahip olduğu ve tarih öncesi insanların bu bölgede yaşadığı görülmüştür. Stratejik konumu bakımından da önemli olan Küçükçekmece Hunların, Peçeneklerin, Bulgarların, Avarların, Haçlıların saldırılarına maruz kalmış bir ilçedir. Cumhuriyetin ilk dönemlerinde köy durumunda olan Küçükçekmece, 1956’da nahiye merkezi olmuştur.

Ulaşım İmkanları

Küçükçekmece’nin E-5 ve TEM Otoyolu’na olan yakınlığı sayesinde ulaşım rahattır. İETT seferleri yapılır. İlçeye Sefaköy, Cennet Mahallesi ve Yeşilova’dan metrobüs seferi vardır.

Gezilecek Yerler

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda olan ilçe, göl kenarında olan ve güzelliğiyle insanları büyüleyen bir bölgedir. Denize kıyısı olmamasına rağmen çok sayıda kişi tarafından gezip görmek için talep görüyor. İlçede gezilecek bazı yerler şunlardır:

-Mehmet Arsay Klasik Otomobil Müzesi

-Halkalı Bilgi Evi

-Sefaköy Kültür Merkezi

-Küçükçekmece Gölü

-Yarımburgaz Mağarası

-Söğütlü Çeşme Bilgi Evi

-YKB Gösteri Merkezi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 oy, ortalama: 4,25 / 5)

Yorum Yap