Anadolu Yakası Masaj Salonları

Kadıköy SPA Merkezleri

Kadikoy Masaj Salonlari

İstanbul’un Kadıköy ilçesindeki tüm SPA merkezlerinin bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir SPA merkezi hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için SPA Merkezinin isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

Kadıköy İlçesinde Faaliyet Gösteren SPA Merkezlerinin Tam Listesi

SPA merkezlerinin adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

Acıbadem Spa Merkezi

Elemental Fitness ve SPA

Om Spa İstanbul Caddebostan

 

Bunları Biliyor Muydunuz?

Masaj, 5 bin yıldır uygulanan, selülitten varise romatizmadan kas ağrılarına kadar birçok derde deva olan bir uygulamadır. Farklı gayelerle uygulanan ve çok çeşitli mekanik bir fizik tevdi yöntemi olan masaj, tıp dünyasında da etki oluşturmaktadır. Yorgun adalelerin dinlendirilmesi, romatizmanın giderilmesi, felç ve kanser gibi hastalıkların tedavi edilmesinde uygulanan masajlar, hastanın tüm ağrılarını azaltmaktadır.

Sadece fiziksel olarak değil, ruhsal olarak da birçok rahatsızlığa iyi geldiği ispatlanan masaj teknikleri, günümüzde doktor önerisi ile de uygulanmaktadır. Masaj yaptıran kişi, kendini çok daha enerjik ve özgüven sahibi hisseder. Vücuttaki deformasyonları önlediği gibi, ölmüş hücrelerin yenilenmesini, kana besin ve oksijen taşınmasını, büyüme hormonlarının salgılanmasını ve vücudun ihtiyaç duyduğu insülinin tedarik edilmesini de sağlar. Tüm bunların yanı sıra vücut için bağışıklık sistemini de güçlendirerek, viral hastalıklara yakalanma riskini azaltır.

Kadıköy ilçesinin tarihi;

5000 yıllık geçmişi ile Kadıköy, İstanbul’un en eski yerleşim alanlarından birisidir. Kadıköy birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bunlardan bazıları ise: Fenikeliler, İyonyalılar, Trakyalılar, Persler, Anadolu Selçukluları, Bizanslılar ve Osmanlılar.

Ulaşım imkanları;

Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı’ndan tüm servisler Kadıköy güzergahından geçmektedir. Ayrıca Kadıköy, vapur iskelesi bulunması nedeniyle Eminönü ve Beşiktaş’a rahatlıkla ulaşım yapılabilen bir ilçedir. Kadıköy’e ulaşmak için ise Taksim ve Bostancı’dan kalkan sarı dolmuşları da tercih edebilirsiniz.

Gezilecek yerler;

Kadıköy’ü tam anlamıyla gezmek isteyen ziyaretçilere tek bir gün yetmeyecektir. Birçok medeniyetin beşiği konumundaki Kadıköy’de gezilmesi gereken en önemli mekanlar ise:

-Moda: Parkları, kafeleri, kendine has atmosferi ve sakin sokakları ile ünlüdür.

-Bahariye Caddesi: İlçe merkezinde trafiğe kapalı olan bu cadde üzerinde binlerce kişi alışveriş yapabilir.

-Bağdat Caddesi: Görkemli evlere, en ünlü mağazalara, lüks kafelere ev sahipliği yapan bu cadde adeta Kadıköy’ü simgelemektedir.

-Göztepe Özgürlük Parkı

-Caddebostan Sahil Parkı

-Fenerbahçe Müzesi

-Kazım Karabekir Paşa Müzesi

-Haydarpaşa Garı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 4,00 / 5)

Yorum Yap