Soru - Cevap

İzmir Masaj Salonu Önerir misiniz?

İzmir Masaj Salonu Önerir misiniz

İzmir ( Mutlu Son ) Masaj Salonu Olmayan Mekan Önerir misiniz?

Soru Gönderen: Mehmet Şükrü Ünüvar

Hocam merhaba ben İzmir’ den Mehmet Şükrü ben nezih bir masaj salonunda kendime masaj yaptırmak istiyorum fakat kime sordum ise masaj salonlarında “mutlu son” diye bir hizmet veriliyormuş ancak ben böyle bir hizmet almak istemiyorum ve bunlar benim hoşuma gitmiyor sizden rica etsem mutlu son içermeyen bir masaj salonu önerebilir misiniz.

Uzmanın Cevabı

Tabii ki Mehmet Şükrü bey size önerebileceğim bir masaj salonu var. Adı maya masaj salonu burada üç çeşit masaj türü hizmeti veriliyor. Bunları sıralamak gerekirse Klasik masaj, aroma masajı, köpük masajı şeklinde sayabiliriz. Ancak bunun yanı sıra size güzel bir cilt bakımı ve sir ağdada yapabiliyorlar. Fes Hamam Spa Merkezi tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmet verdiği için gelen müşterilerin hepsi memnun ayrılmaktadırlar. Ben de Fes Spa Hamam tavsiye üzerine bulmuştum oraya gittiğimde beni nezih bir ortam karşıladı çalışanları kesinlikle profesyonel elemanlardan oluşuyorlar ve sizin ne istediğinizi veya sizin neye ihtiyacınızın olduğu çok iyi anlayabiliyorlar. Benim size tavsiye edebileceğim masaj salonlarından bir tanesi bu aslına bakılırsa İzmir’ de yaşayanlar için gidilebilecek bir çok mutlu son içermeyen masaj salonu var ama ben şimdilik bunu size belirteyim daha sonraki sorularda o masaj salonlarından da bahsedebilirim sizlere.

 

Fes Hamam Spa

Adres: 9 Eylül Mahallesi 340 Sokak No:4 Gaziemir – İzmir (Optimum Alış Veriş Merkezi Yanı)
Telefon:  0 232 210 01 01

Fes Hamam Spa Nasıl Gidilir ?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 oy, ortalama: 4,50 / 5)

1 Yorum

  • Merhabalar, Eşim gitti buraya. Çok beğendiğini söyledi gerçekten çok temizmiş. Müşteri memnuniyeti yüzde yüz. Öneririm

Yorum Yap