Soru - Cevap

Hangi Masaj Aletini Önerirsiniz ?

Masaj Aleti Tavsiyesi

En Çok Tercih Edilen Masaj Aleti Hangisi ?

Soru Gönderen: Canan KARACABEY

Hocam çalışma şartlarım dolayısıyla oldukça fazla ayakta kalıyorum buda bende bazen dayanılmaz derecede sırt ve bel ağrısına neden oluyor benim sizden isteğim benim için herkes tarafından çokça kullanılan bir masaj aleti var mı varsa bu konuda sizden biraz bilgi alabilir miyim?

Uzmanın Cevabı

Öncelikle size geçmiş olsun diyorum, malum sırt ve bel ağrıları oldukça sancılı ve dayanılması zor rahatsızlıklardandır. Burada yapılabilecek en güzel şey o bölgelere masaj tekniği uygulamaktır. Yalnız bu tip ağrılarda ilk önce bir doktora görünmeniz gerekmektedir. Doktor muayenesinden sonra eğer ki masaj için uygunsa o bölgedeki adelelerinizi ovalar gibi yoğurmanızdır. Buradaki asıl amacımız o bölgede dolaşımı uyandırmak ve kasların bu sayede yumuşaklığını tekrar elde etmesidir. Bazı ağrılı kas sertleşmelerinde vurarak ya da titreşim tedavisi kullanarak bir rahatlama sağlanabilmektedir. Bunun için tasarlanmış ve tıbbi anlamda test edilip onaylanmış masaj aletleri vardır. Örneğin ben size bunlardan bir tanesi olan Relax Super Tone Masaj Aletini tavsiye edebilirim. Bu masaj aleti tamamen titreşme yöntemiyle çalışarak o bölgede size uyarıcı özelliği sayesinde bir rahatlama sağlatacaktır.

En Çok Tercih Edilen Sırt ve Bel Ağrısı Masaj Aleti

Ben size en çok tercih edilen masaj aleti konusunda Homedics SBM-700H-EU Masaj Minderini önere bilirim,  bu çift başlıklı bir masaj aletidir ve emin olun size profesyonel bir masaj hizmeti sunacaktır. Çift başlığı sayesinde vücudunuzda kanın dolaşıımı hızlandıracak ve ağrılarınızı giderek kan dolaşımınızın hızlanmasıyla birlikte tansiyonunuz dahi normale döndcek üstelik bu masaj aleti titreşimi sayesinde sizin zayıflamanıza da yardımcı olacaktır.

Homedics SBM 700H EU Shiatsu Masaj Aleti Özellikleri

  •  Masajı sırtın herhangi bir bölgesine yönlendirmeyi sağlayan rahat kumandakolu
  • Omuzlar için ayrıca kumanda edilebilen Shiatsu masaj düzeneği ve farklıboylara uyum sağlaması için yüksekliği ayarlanabilen başlıklar
  • Yuvarlamalı masaj seçeneği: gevşetici yuvarlama hareketinin şiddetini veyabölgesini kişiselleştirme
  • Sırtın tamamına, üst kısma veya bel bölgesine masaj yapmak içinseçilebilen programlar
  • Daha da rahatlatıcı bir masaj için gevşetme etkisi gösteren ısı

Homedics Masaj Aleti Tanıtım Videosu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 oy, ortalama: 3,43 / 5)

2 Yorum

  • Merhaba. Benimde sırt ve bel ağrılarım var. Bir süre fizik tedaviye gittim çok az faydası oldu. Dediğiniz aleti satın aldım. Biraz kullandım fizik tedaviyle aynı hizmeti aldım sanki. Daha farklı aletler varmı?

Yorum Yap