Soru - Cevap

Gögüs Büyütme Masajı

Gögüs Büyütme Masajı

Soru Gönderen: Nuray İŞCAN

Merhaba ben 26 yaşında bir bayanım ve küçük göğüslerim oldukça canımı sıkıyor bunu kendime oldukça büyük bir sorun yaptım. Geçenlerde ise internette gezinirken küçük göğüslü bayanların masajla göğüslerinin büyüdüğü hakkında bir yazı okudum benim size tam olarak sormak istediğim soru şu hocam masaj ile göğüs büyütme mümkün mü? Bu konuda beni aydınlatabilir misiniz.

Uzmanın Cevabı

Öncelikle şu konuya bir açıklık getirmeliyim her ne kadar insanlar fiziksel görünüşün kendileri için önemli olmadığını söyleseler de aslında dış görünüş ilk etapta oldukça etkili bir durumdu. Yani karşı cinste erkeklerin ilk baktıkları nokta göğüslerdir diyebiliriz.   Bunun yanı sıra ise dünyada yapılan bir çok araştırma küçük göğüslü bayanların psikolojik açıdan biraz yıpranmış olduğunu anlatmaktadır. Öncelikle evet okuduğunuz şey tamamen gerçek bir durum küçük göğüslerinizi büyütmenizin bir çok yolu vardır bunlardan en bilinenleri bir tanesi silikon ameliyatları diğeri ise göğüs masajlarıdır. Üstelik bunlar oldukça etkili yöntemlerdir.

MASAJ İLE GÖĞÜS BÜYÜTME

Bu masaj türünün günlük olarak yapılması gerekir ancak burada dikkat etmeniz gereken şey masajı yaparken içeriğini bilmediğiniz ürünleri kullanmamak olacaktır. Çünkü ovalama esnasında krem ve yağlar kullanacaksınız. Göğüslerinize krem ya da yağı sürün ve göğsünüzünucunu avucunuzun ortasına alacak şekilde bir güzel ovalayınız. Dairesel hareket şeklinde ve dört beş dakika devam edin ardından koltuk altınızı ovalamaya başlayın dışarıdan iç kısma doğru hareket ettirin iki göğsünüzü birbirine yaklaştırıp ayırın bunu İki üç dakika devam ettirin sizde bir zaman bunu yaptığınızda sonucun etkinliğini göreceksiniz. Ayrıca gögüs büyütme masajı konusunda bir başka takipçimizden gelen soruya uzmanımızın verdigi cevabı okumanızı ve göğüs büyütme videomuzu izlemenizi öneriyoruz

  • Sağ göğüs sağ elle, sol göğüs sol elle dıştan kavranır.
  • İki göğüs dıştan içeri doğru bir birine yakınlaştırılır ve serbest bırakılır bu hareket 30 tekrarla uygulanır.
  • Daha sonra göğüsler iç kısımdan kavranır daha sonra dışa doğru gerdirilir ve bırakılır bu harekette 30 kez tekrarlanır.
  • İçe ve dışa doğru yapılan göğüs büyütme masajı günde 3 ila 5 set halinde yapılmalıdır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 oy, ortalama: 3,00 / 5)

2 Yorum

  • 1 haftadır dediklerinizi harfi harfine denedim olmuyor :( . Hiç bir gelişme yok. Göğüslerim çok küçük ama büyütemedim. Başka bir doğal yöntem var mıdır böyle? Varsa bana mail atabilir misiniz. Yok ise artık silikon yaptıracağım bu durum psikolojimi çok bozuyor.

    • Canan Hanım merhaba. Bende uyguluyorum işime çok yaradı. Belki gözünüzden kaçan birşeyler vardır. Tekrar deneyin :)

Yorum Yap