Avrupa Yakası Masaj Salonları

Gaziosmanpaşa İlçesindeki Masaj Salonları

Gaziosmanpasa Masaj Salonlari

İstanbul’un Gaziosmanpaşa İlçesi’ndeki tüm masaj salonlarının bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir masaj salonu hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için masaj salonunun isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

Gaziosmanpaşa İlçesinde Faaliyet Gösteren Masaj Salonları Tam Listesi

Masaj salonlarının adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

Bu ilçe için henüz bir ilan açılmamış, Size yardımcı olamadıgımız için üzgünüz. Dilerseniz üst menüden Masaj Salonları linkimizi takip ederek, diğer ilçelerdeki konumu size en yakın masaj salonlarını bulabilirsiniz

Bunları Biliyor Muydunuz?

Organizmada fizyolojik ve psikolojik etkilere sahip olan masaj, tedavi amaçlı uygulanan doğal bir yöntemdir.

Vücutta oksijen eksikliği olduğunda ağrılar meydana gelir. Oksijen eksikliğinin nedenleri arasında darbe, kesik ya da baskı olmasıdır. Aynı zamanda nezle ya da üşütme anında da yaşanan ağrılar kas dokularının birbirine yapışması ve dolaşımı engellemesidir. Yapışan dokuları yumuşatmak ve kasları canlandırmak için masaj yapmak yararlı olur.

Sinüs baş ağrıları, migren ve gerginlik nedeniyle karşılaşılan baş ağrıları masajla tedavi edilebilir. Masörün uyguladığı yöntemler sayesinde kişi rahatlar ve baş ağrısında kesin çözümler görülür.

Masaj dinlendirici özelliğe sahiptir. Günlük yaşamda, aile yaşamında ve iş hayatında yaşanan olaylara karşı gerginlik, yorgunluk ve sıkıntı halleri hissedildiğinde masaj en iyi gelen bir uygulamadır.

Kas yorgunluğu, sertliği, gerginliği masajla giderilir. Uykusuzluk çekenler masajla psikolojik destek alarak uyku kalitelerini arttırabilir.

Gaziosmanpaşa İlçesinin Tarihi

Gaziosmanpaşa 1950’li yıllardan sonra gelişme göstermiş ve 1963 yılındaysa ilçe olmuştur. Önceleri Taşlıtarla olarak adlandırılan ilçe, 1963 yılından itibaren Gaziosmanpaşa olarak adlandırıldı. 2008 yılındaysa Gaziosmanpa’nın iki ilçesinin beldelerinden Arnavutköy ve Sultangazi ilçe olmuş ve Gaziosmanpaşa 3 parçaya bölünmüştür. Böylece ulaşım hizmetlerinden daha rahat yararlanılmaya başlanmıştır.

Ulaşım İmkanları

İlçeye ulaşım yapılmak istendiğinde T4 Topkapı Habibler Tramvay Hattı kullanılıyor. Taksim, Şişli ve Yenibosna gibi ilçelerdense İETT hatları kullanılarak da Gaziosmanpaşa’ya gidilebilir.

Gezilecek Yerler

Avrupa Yakası’nda bulunan Gaziosmanpaşa’nın denize kıyısı yoktur. Refah düzeyde olan ilçe Gaziosmanpaşa’da gezilecek yerler şu şekilde sıralanabilir:

-Sultanahmet Camii

-Şile Hayvanat Bahçesi

-Vialand Tema Parkı

-Küçükköy Tarihi Kilisesi

-Aymerkez AVM

-Gaziosmanpaşa Sinema

-Tayakadın Mesire Yeri

Kültürel yapının canlı kalması amacıyla ilçede spor kompleksleri, kültür merkezleri, toplu konut alanları hayata geçirilmiştir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 oy, ortalama: 3,20 / 5)

Yorum Yap