Soru - Cevap

Evde Masaj için Masaj Aleti Önerisi

Masaj Aleti Önerisi

Evde Masaj Yapmak İçin Hangi Masaj Aletini Önerirsiniz ?

Soru Gönderen: Elif KAYA

Hocam merhaba ben 39 yaşında bir bayanım ve işim gereği gün boyu ayakta kaldığım için birkaç aydır bacak bölgemde ağrılar oluşuyor. Kaslarımda meydana gelen bu ağrılar konusunda bana yardım edebileceğiniz masaj türü ya da masaj aleti varmıdır? Bilgi verebilirmisiniz.

 

Uzmanın Cevabı

Nerdeyse hepimizin koşuşturmacalarla dolu bşr hayatı var dolayısıyla bu stresi beraberinde getiriyor. Vücudumuzda biriken streste kaslarımız ve vücudumuzun kasılmasına neden oluyor. bu yüzden düzenli aralıklarda bedenimizde oluşan bu enerji birikmesini atmamız gerekiyor. Üzerimizde bulunan bu gerilimi atmanın birkaç yolu var bunlardan bir tanesi kendimize masaj yapmak. Ancak bu masajında bazı püf noktaları var aksi takdirde hiçbir fayda sağlayamamış aksine kendi kendimizi yorduğumuz anlamına gelmektedir.

 

KENDİ KENDİNE MASAJ YAPMAK SAKINCALI MI?

Kendi kendinize masaj yapmanızın kesinlikle bir yanlış tarafı yok yalnız burada dikkat edilmesi gereken şey masajın doğru yapılması. Yani işinin ehli bir insan tarafından eğitim alındıktan sonra masaj işlemine başlamak en doğru olandı. Fakat bu noktada masaj aletleri oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. Örneğin Beurer MG 80 masaj aletini size önerebiliriz. Bu aleti kesinlikle vücudunuz da her bölgede kullanabilirsiniz. Yani hiçbir yan etkisi yoktur üstelik kızılötesi ısı yayma sistemine sahip olduğundan kaslarınızı direk olarak gevşetecek ve sizin yorgunluğunuzu alabilecektir. Kan dolaşımınızı ayarladığı için sizi gevşetecektir.

 

Acura ac 555 Titreşimli Masaj Aleti

Acura ac 554 Masaj Aleti

 • Acura ac 555 masaj aleti Omuz ve Sırt Ağrılarında Gevşemeyi Sağlar
 • Acura ac 555 masaj aleti Boyun Ağrılarında Masaj yoluyla Gevşemeyi Sağlar
 • Acura ac 555 masaj aleti Bel Ağrılarında Masaj yoluyla Gevşemeyi Sağlar
 • Acura ac 555 masaj aleti Kol Bacak ve Ayak Bileğinde Etkilidir.
 • Bütün Günün Yorgunluğunu ve Stresini Atın
 • Vücut Yorgunluğunun Atılmasını Sağlayarak Stresten Kurtulun
 • Selülitleri Giderir
 • Bölgesel İncelmeyi Sağlar
 • Kan Dolaşımını Hızlandırır
 • 2 Kademeli Hız Ayarı

Acura Masaj Aleti, vücudunuzda istemediğiniz selülitlerin azalmasına ve vücudunuzun güçlü, sağlıklı ve hayal ettiğiniz gibi daha sıkı bir hale dönüşmesine yardımcı olur.
İnfrared sayesinde yaydığı ısı dağılımı kan dolaşımını hızlandırır. Büyük kas gruplarını çalıştırarak forma sokar.Vücut canlılığının gelişmesi için derin dokulara masaj yapar ve bu yönde uyarır.
Günde sadece 30 dakikanızı ayırarak Selülitlerin azalmasına yardımcı olur.Vücudun hiçbir yerine zarar verici yan etkisi yoktur. En ince sinir uçlarını uyararak vücuda büyük bir rahatlama sağlar.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 oy, ortalama: 3,67 / 5)

3 Yorum

 • Selülite karşı kullanmak için hepsiburada üzerinden 7 ay önce aldıgım Relax Tone Masaj Aleti RL-060 masaj aletinide sizlere öneriririm, salınım ve dairesel hareketli, farklı hız ayarları olan çok kullanışlı bir masaj aleti

Yorum Yap