Avrupa Yakası Masaj Salonları

Esenyurt İlçesindeki Masaj Salonları

Esenyurt Masaj Salonlari

İstanbul’un Esenyurt İlçesi’ndeki tüm masaj salonlarının bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir masaj salonu hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için masaj salonunun isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

 

Esenyurt İlçesinde Faaliyet Gösteren Masaj Salonları Tam Listesi

Masaj salonlarının adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

Bu ilçe için henüz bir ilan açılmamış, Size yardımcı olamadıgımız için üzgünüz. Dilerseniz üst menüden Masaj Salonları linkimizi takip ederek, diğer ilçelerdeki konumu size en yakın masaj salonlarını bulabilirsiniz

 

Bunları Biliyor Muydunuz?

Masaj yumuşak dokuları uyararak, vücuda fizyolojik ve psikolojik etkiler sağlar. Uygulanan tedavi yöntemiyle kişide rahatlama hissi uyandırır.

Son zamanların yaygın olarak tercih edilen tedavi yöntemi masaj, hastalıklardan korunmada da yardımcıdır. Bedenin ve ruhun sağlıklı, zinde olmasını sağlar. Masajdan yararlanmak için herhangi bir şikayetinizin olmasına da gerek yok. Dinlenmek, vücudun keyif alması için de masaj yaptırabilirsiniz.

Vücudu temsil eden organ ayaklardır. Ayaklarda ağrı olduğunda sinirlere yapılan masaj baskıları ağrıları giderir. Masajda amaç doğru noktalara basınç yapmaktır. Doğru noktalara yapılan basınçlar sayesinde istenilen amaca ulaşılabilir.

Uykusuzluk, kas krampları, kas spazmı gibi durumlarda masaj uygulanarak rahatsızlık giderilebilir. Migren, hipertansiyon gibi baş ağrısı rahatsızlıklarında doğal tedavi yöntemi olarak uygulanır.

Masaj sırasında ısı artışıyla kan dolaşımı hızlanır ve basınçla bazı hormonların salgılanması sağlanır. Salgılanan hormonlar kişinin huzurlu olmasına yardımcı olur.

Esenyurt ilçesinin tarihi;

Esenyurt 1967 yılında yerleşim adını almış ve 1920-1938 yıllarında yapılan göçler sonrasında etnik yapısını oluşturmuştur. Gürbüz Çapan semtin kurucusudur.

Ulaşım imkanları;

İETT Otobüsleri, şehir içi sarı dolmuşları ve  servis araçları ile İstanbul’un diğer merkezi semtlerine ulaşım kolaydır.

Gezilecek Yerler;

İstanbul ve ülkemizin en büyük ilçelerinden olan Esenyurt, kalabalık nüfusuyla da dikkat çekiyor. Kozmopolit yaşamıyla pek çok farklı kültürden insanın bir arada barındığı bir bölgedir. Esenyurt merkezi konumuyla çok sayıda Alışveriş Merkezi’ne ev sahipliği yapıyor. Esenyurt’ta gezilebilecek bazı yerler şunlardır:

-Recep Tayyip Erdoğan Parkı

-Esenyurt Kültür ve Sanat Merkezi

Recep Tayyip Erdoğan Parkı tavsiye edilen yerlerden biridir.

Esenyurt ilçesinde gezebileceğiniz alışveriş merkezleri arasında Akbatı AVM, Eskule AVM, Torium Alışveriş Merkezi’dir. Sinema salonlarıysa; Bahçeşehir Cinemaximum, Esenyurt Cinemaximum, Haramidere Cinetech Torium bulunur.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 4,00 / 5)

Yorum Yap