Soru - Cevap

Erkek Arkadaşıma Masaj Yapmak İstiyorum

Erkek Arkadaşıma Nasıl Masaj Yaparım

Erkek Arkadaşıma Hangi Masajı yapmalıyım?

Soru Gönderen: Asuman AKBAŞ

Hocam merhaba biz erkek arkadaşımla yaklaşık olarak 3 yıldır birlikteyiz ve ben ona sürpriz olarak masaj yapmak istiyorum sizin masaj konusundaki öneriniz nedir? Erkek arkadaşıma nasıl bir masaj yapmalıyım.

Uzmanın Cevabı

Öncelikli olarak bu sayfamızdan  popüler masaj çeşitlerine göz atabilirsiniz, bir masajın mükemmel olabilmesi için birkaç hareketi öğrenmeniz sizin için yeterli olacaktır dilerseniz o hareketlerin bazılarını paylaşayım. Öncelikle basınç yani batırma yapmanız gerekiyor. Bu kolayca bir harekettir ama vücut için çok etkili sayılır. Elinizi omzuna koyun ve diğer elinizi onun üzerine koyarak sağa sola bastırarak döndürün. Sonrasında ise sırt bölgesinden başlayarak boyun ve topuklara karar avuçlarınızın ortası gelecek şekilde ovalamaya başlayın. Burada ise bastırmanın aksine yavaş ve yumuşak bir ovma yapmalısınız. Etli bölgelere geldiğinizde yani pazılar baldırlar gibi bulunduğunuz bölgeyi sıkın ve çekmeye çalışın.

Daha sonrasında ise sürtünme hareketi gelecektir bu hareket kasların açılmasına yardımcı olur bunun için parmaklarınızı kullanın masaj yapılan bölgeyi kavralayın sıkın ve ovalayın. Daha sonrasında ise kendinize ait özel dokunuşlarınızı eklemeyi unutmayın özellikle biraz yağ sizin işinizi görecektir. Son olarak ise onun duygularına yoğunlaşın ve anı yakalamaya çalışın emin olun o dakikadan sonra mükemmelliğin hiçbir önemi yoktur. Bundan sonrası ise artık tamamen onun hayal gücüne bağlıdır ve artık belki de seksi ve şehvetli dakikalar sizi bekliyor olabilir. Bu bir erkeğe yapabileceğiniz en büyük sürpriz masaj yöntemidir.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)

2 Yorum

Yorum Yap