Masaj Ansiklopedisi

En İyi 5 Ticari Masaj Koltuğu

En İyi 5 Ticari Masaj Koltugu

En İyi 5 Ticari Masaj Koltukları

Bugün sizlere ticari amaçla üretilmiş en iyi 5 masaj koltuğunu tanıtacağız. Gelişen teknolojiyle yaptığımız işlerin birçoğu kolaylaşsa da yine de üstümüze yüklenen iş gücü bünyemize ağır gelebiliyor. Böyle durumlarda ticari masaj koltukları sizleri rahatlatarak, dinçleştiriyor.

Voit Zero Gravity

Voit markasının kalitesini hepimiz biliriz. Voit ‘in kalitesini tartışmamıza gerek yok. Geliştirdiği üstün teknoloji ürünü olan Voit Zero Gravity siz masaj severlerin oldukça fazla ilgisini çekmektedir.

Koltuğun şekli NASA’nın uzay gemileri için geliştirdiği koltuklardan esinlenilmiştir.Voit Zero Gravity özel olarak sıfır yer çekimi pozisyonunda tasarlanmıştır. Bunun nedeni ise, sırt ve belin dinlenmesi için en doğru pozisyon olmasıdır. Koltuk içerisinde 25 adet hava yastığı bulunmaktadır ve bu hava yastıkları sırt bölmesini destekleyerek masaj yapmaktadır.

Voit Zero Gravity masaj koltuğunun ayak bölümü 150 cm ile 190 cm arasında istenilen ölçüde ayarlanabilmektedir. İçerisinde bulunan masaj diskleri birbirinden bağımsız olarak çalışmaktadır. Bu şekilde masaj yapılmakta olan bölgeye ihtiyacı olduğu kadar baskı uygulanacak ve zedeleme olmadan masaj yapılacaktır.

Voit Zero Gravity fiyatı ortalama olarak 6400 ila 7000 TL arasında değişmektedir.

Haizel MC-1000j

Haizel markasının üretmiş olduğu MC-1000j model masaj koltuğu vücudunuzun bütün bölgelerine masaj yapmaktadır. Üstün kalitede bir ürün olup, ayak bileğinizden boyuna kadar bütün bölgelere, vurma, ovma, çırpma, baskı, gerdirme ve dairesel vibrasyon teknikleriyle sizlere eşsiz masaj keyfi sunmaktadır.Haizel MC–1000j masaj koltuğunu dilerseniz, full otomatik ayarlayarak kullanabileceğiniz gibi, kendiniz manuel olarak da ayar yapabilirsiniz.

6 adet dikey ve 6 adet yatay hareketli masaj yapabilen özel bölümleri mevcuttur. Bu sayede belinizden boynunuza kadar bütün bölgelere hareketli masaj uygulamaktadır.

Haizel MC–1000jnin bir diğer özelliği ise, ayak bölmesinin bağımsız olmasıdır. Ayak bölmesini diğer bölümlerden ayrı olarak istediğiniz yüksekliğe göre ayarlayabilirsiniz.

Haizel Mc–1000jnin ortalama piyasa fiyatı 3200 – 3500 TL arasında değişmektedir.

Wollex M05G

Wollex markasının üretmiş olduğu M05G model ticari masaj koltuğu sayesinde rapor ve bilgi almak için masaj koltuğuna gitmenize gerek yoktur. O bütün istatistikleri size gelişmiş teknolojisi sayesinde rapor olarak göndermektedir.

Wollex markasının üretmiş olduğu üstün teknoloji ürünü, diğer ticari masaj koltuklarına göre daha güvenlidir. Çünkü piyasada ki diğer sıradan masaj koltuklarında tek kilit mevcut iken, Wollex marka masaj koltuklarında 3 kilit vardır. Dolayısıyla diğerlerinden kat ve kat güvenlidir.

Wollex masaj koltuklarını 3 farklı madeni parayla ya da isterseniz jetonla çalıştırabilirsiniz. Geniş ekranı sayesinde, masaj yaptığı bölgeyi görebilirsiniz. Wollex masaj koltuğu ile boyun bölgesinden ayak bileklerine kadar, vurma, gerdirme ve ovma masaj yöntemleriyle müşterilerinize istenilen masaj rahatlığını sağlayabilirsiniz.

Wollex M05G ticari masaj koltuğunun ortalama piyasa fiyatı 4200 – 4600 TL arasındadır.

GALAXY VII

Galaxy VII masaj koltuğu zero space özelliğine sahip eşsiz masaj koltuklarından biridir.Galaxy VII masaj koltuğu diğer masaj koltuklarında olmayan baldır yoğurma özelliğine sahiptir. Böylelikle baldırlara da özel masaj imkânı sunulmaktadır.

Galaxy VII 3 boyutlu masaj teknolojisiyle üretildiğinden bütün masaj hareketleri vücudunuza derinlemesine işleyerek eşsiz bir rahatlama imkânı sunar.Galaxy VII omuz hizasında ki hava yastıkları sayesinde omuzlarda ki baskıyı da rahatlatarak, bel bölgesinin yükünü azaltır.

ARES –K401

Ares K401 üstün masaj teknolojisi sayesinde omurgayı takip ederek sizler eşsiz bir rahatlama sunar. Ayrıca sadece omurga masajı değil, boyun bölgesinden başlayarak, kalça, bel, baldır gibi bölgelere de masaj yaparak sizleri son derece rahatlatır.

Ares k401 masaj koltuğu akıllı sensörler sayesinde vücudunuzu tarayarak, belirli noktalara gerektiğinde fazla basınç ya da daha az basınç uygulayarak sizin gerçekten rahatlamanızı sağlar.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 5,00 / 5)

Yorum Yap