Masaj

Cilt ve Vücut Bakımı

Vücut ve Cilt Bakımı

Yenileyici Peeling Bakımı
Peeling bakımları ; Meyve özleri ile ölü ve tahriş olmuş derilerden cildi arındırarak yeniler ve nem kazandırır, cildin canlı ve sağlıklı görünmesini sağlar.

Yaşam İksiri Vücut Bakımı
Tarçın özü ve Deniz tuzu peeling’in sonrasında uygulanan yaşam iksiri yağının mucizevi etkisiyle cildiniz canlanır ve pürüzsüz görünümünü uzun süre korur.

Arındırıcı Detoks Seansı
Vücudunuzda biriken toksinlerin vücuttan atılmasını sağlayan, pratik ve etkili bir metotdur.

Dengeleyici Yosun Bakımı
Su ve renk terapisi özellikli sarmalama yatağında uygulanan dengeleyici yosun bakımının en mühim etkisi, yosunun içerisinde bulunan bol miktarda mineral ve vitaminler sayesinde vücutta biriken ödemi atması, dezenfekte ve yağ dengeleyici özelliğiyle sivilce kurutucu olmasıdır. Kür halinde tatbik edildiginde vücut şekillendirmede de son derece tesirlidir..

Termal Çamur Bakımı
Çamur bakımı, cilde parlaklık ve canlılık kazandırmasının yanı sıra cildin mineral ve nem dengesini de düzenlemeye oldukça faydası vardır.

Shape-in Vücut Bakımı
İki aşamadan oluşan shape-in vücut bakımının ilk aşamasında vücudunuzdaki yağlar ses dalgaları ve elektro terapi ile parçalanmasının sonrasında yağlar vakum terapisi ile lenf kanallarınızaa yönlendirilmek suretiyle vücuttan atılır.

Japon Hanakasumi Ritüeli
Pirinç tozu ve kiraz çiçeği özlerini içeren peelingin ısıtılması sonrası hanakasumi ritüeli eşliğinde tüm bedene yedirilen peeling bakım havlularında temizlenir. Asya’nın mistik kokulu hanakasumi shea yağı, tüm vücuda ayaklardan başlayarak ovalama ve sıvazlama masajı ile uygulanır.

Parafin Bakımları
Yıpranmış ve nemini yitirmiş cilt yapısını tekrardan düzenlemek için uygulanır , parafin bakımı sonrasında yenilenen nem ve yumuşaklık etkisini uzun süre korur.

Sultanın Hamam Sefası
Geleneksel Türk hamamında kese, köpük ve aromatik losyonlar ile yapılan terapi, cildinizi besleme ve nemlendirme özelliğine sahip.

Harem Ritüeli
Hamamda vücudunuzu ferahlatan, temizleyen ve bitkisel sabunlarla yapılan kese ve köpük masajı uygulamasıdır.

Ayak Seramoni
Peelling bakımlarının ardından , gül suyu ile yıkanan ayaklarınızdan yorgunluk uçup gider.

Hidroterapi Seansı
Hidroterapi sırasında basınçlı suyla vücudun muayyen hatlarında dizemli hareketlerle yapılan masaj uygulaması ile vücudunuzda kan dolaşımı hızlandırılarak enerji, rahatlık ve canlılık sağlanır.

kleopatra Bakımı
Suite salondaki jakuzide mineralli köpük ve aromatik kokular eşliğinde masaj sonrası uygulama kleopatra ritüeli ile beden ve ruhunuzu şımartın.

Temel Cilt Bakımı
Bitkisel ürünlerle Uygun cilt tipleri için yapılan esas ten bakımıdır. Cildi yenileyip, canlandırır.

Mevsimsel Cilt Bakımı
Mevsim farklılıklarında temel bakım beraberinde uygulanarak cildi yeniden canlandıran, sırrı egzotik meyve özlerine dayanan bir bakımdır.

Yağlı Ciltlere Özel Arındırıcı Bakım
Problemli ve yağlı ciltler için temizlik ve arındırma işlemi yapılarak, parlaklığı azaltan ve sağlıklı mat bir görünüm sunmaktadır.

Hassas Ciltlere Özel Cilt Bakımı
Kılcal damar ve alerjik problemli tenleri yatıştıran, özel bitkisel maskesiyle sakinleştirici bir bakımdır.

Yoğun Nemlendirici Cilt Bakımı
Lotus çiçeği sütü, ipek proteinleri, aloe vera gibi bileşenler ile cildin nem gereksinimini karşılayarak cildinize hayat ve enerji verir.

Erkeklere Özel Cilt Bakımı
Cildin temel bakım ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, traş sonrası yaşanan tahriş vb sıkıntılarını da hafifleten, erkeklere özel bir bakımdır.

Anti-aging Cilt Bakımı
Bağlayıcı hücreleri ve cilt dokusunu yenilemek için cilde C vitamini yüklemesi yapılarak uygulanan bakımdır.

Çizgi Açıcı Cilt Bakımı
Kırışıklar ve ince çizgilerin yoğunluğunu azaltarak daha canlı ve genç bir görünüm sağlayan cilt bakımdır.

Yenileyici Göz ve Dudak Bakımı
Temel cilt bakımıyla birlikte uygulama gerektiren , dudak ve göz çevresindeki nem oranını düzenleyerek, kırışıkları önleyen ve cildin pürüzsüz görünmesini sağlayan bakımdır.

Lymphobiony Cilt Bakımı
Yaşlanma karşıtı tesiri yüksek canlandırıcı cilt bakım çeşitlerinden biridir, genç ve olgun ciltler için uygun, Lymphobiony cihazı ve özel ürünleriyle uygulanan, , canlandırıcı ve rahatlatıcı bir cilt bakımdır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 oy, ortalama: 5,00 / 5)

1 Yorum

  • Merhabalar, benim cildim oldukça yağlı, ne yapsam ne etsem sürekli yağlı oluyor. bunun bir çözümü var mıdır? Çözüm’ü çok aradım fakat doğal yöntem bulamadım. Uzmanlar yağlı ve hassas cilde tarif verirse çok sevinirim.

Yorum Yap