Avrupa Yakası Masaj Salonları

Beyoğlu İlçesindeki Masaj Salonları

Beyoglu Masaj Salonlari

İstanbul’un Beyoğlu İlçesi’ndeki tüm masaj salonlarının bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir masaj salonu hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için masaj salonunun isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

 

Beyoğlu İlçesinde Faaliyet Gösteren Masaj Salonları Tam Listesi

Masaj salonlarının adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

The Green Park Taksim Hotel

Beyoğlu Masaj Salonu

 

Bunları Biliyor Muydunuz?

Romatizmadan varise,  selülitten toplardamar iltihabı gibi rahatsızlıkların giderilmesi için uygulanan tedavi tekniklerinden olan masaj, insanlık tarihi kadar eskidir. Felç, romatizma, sindirim sistemi bozuklukları, cilt sorunları, psikolojik çöküntü, obezite, kas ağrıları, baş ağrıları gibi rahatsızlıkların tedavi edilmesinde kullanılır. Masaj yaptıran kişi kısa ve uzun vadede kendisini çok daha genç hisseder ve vücut ağrılarının büyük bir bölümünden kurtulmuş olur. Boşalan yağ hücrelerinin sıkılaşmasını da sağlayarak, estetik bir görünümün perdelerini aralar.

Cilt sorunlarının giderilmesinde tedavi edici özelliği ispatlanan masaj, tıp dünyasında daha fazla yankı uyandırmaya devam ediyor. Kanserli hücrelerin yenilenmesine, toksinlerin atılmasına, hücrelerin daha fazla beslenmesine yardımcı olur. Vücut için son derece önemli bir uygulama olan masaj, metabolik faaliyetlerin daha başarılı bir şekilde işlemesini de sağlar. Ritmik darbeler ve vibrasyon özelliği sayesinde sinir sistemindeki düzensizlikler de giderilmiş olur.

Beyoğlu ilçesinin tarihi;

Beyoğlu, kurulduğu ilk andan günümüze kadar önemli ticaret merkezlerinden olmuştur. Yerleşik hayata 16. yüzyılda başlamasına karşın Avrupa’dan göç de alarak hızla gelişen Beyoğlu özellikle ticaretin hızla geliştiği yerlerden olmuştur. Burada uzun yıllar Hıristiyan nüfus yoğunlukta yaşamıştır. 19. yüzyıldan sonra buraya yerleşen Osmanlılar ticarete hakim olmaya başlayınca yabancı nüfus azalmıştır.

Beyoğlu Ulaşım;

İstanbul’un göbeğinde yer alması sayesinde oldukça geniş ulaşım ağı olan ilçenin sürekli ve kesintisiz olarak havaalanlarına servisi vardır. İlçede metro istasyonu, İETT otobüsleri yoğun olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, tramvay aracılığı ile pek çok noktaya rahatlıkla gidebilirsiniz.

Gezilecek yerler;

İlçede en çok ziyaret edilen yerler arasında Aynalıkavak Kasrı yer almaktadır. Renkli tasarımı ile Fransız Sokağı güzelliği ve farklı mimarisi ile oldukça dikkat çekmektedir. Ayrıca İstanbul’un en önemli simgelerinden olan Galata Kulesi görülmesi gereken en önemli güzelliklerindendir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 oy, ortalama: 3,80 / 5)

1 Yorum

  • Beyoğlun’da gerçekten harika masaj salonları mevcut bu konuda gitmemdeki en büyük etken oldu. Masaj çeşitleriyle zaten gözünü kamaştırıyor. Herkese öneririm.

Yorum Yap