Anadolu Yakası Masaj Salonları

Beykoz İlçesindeki Masaj Salonları

Beykoz Masaj Salonlari

İstanbul’un Beykoz İlçesi’ndeki tüm masaj salonlarının bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir masaj salonu hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için masaj salonunun isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

Beykoz İlçesinde Faaliyet Gösteren Masaj Salonları Tam Listesi

Masaj salonlarının adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

Bu ilçe için henüz bir ilan açılmamış, Size yardımcı olamadıgımız için üzgünüz. Dilerseniz üst menüden Masaj Salonları linkimizi takip ederek, diğer ilçelerdeki konumu size en yakın masaj salonlarını bulabilirsiniz

Bunları Biliyor Muydunuz?

Sistemli olarak uygulanan, vücutta enerjinin derinlere tesir etmesini sağlayan masaj, hasta ve yorgun vücudun eski haline gelmesine yardımcıdır.

Doğal tedavi yöntemlerinden olan masaj vücudun kendini iyileştirebilme yeteneğini harekete geçirir. Cildi güzelleştirir ve rahatlık hissi kazandırmasıyla kişinin kendini mutlu hissetmesini sağlar. Vücuda dalgalar halinde yayılan masaj öncelikle kan dolaşımını etkiler. Kan dolaşımının canlanmasıyla hücreler kendini daha iyi hisseder.

Vücutta kan dolaşımının artması ödemleri ve toksinleri vücuttan uzaklaştırmaya yardımcı olur. Kaslarda esnekli meydana gelir ve hareket kabiliyeti artar. Fiziksel özelliklerinin yanı sıra psikolojik rahatlamaya yardımcı olur. Kişi masaj sonrasında kendini daha iyi hisseder.

Masaj yapılacak bölge, öncesinde ışık banyosu, sıcak su banyosu gibi işlemlere tabii tutularak tesirin artması sağlanır. Uyku verici sakinleştirici özelliği olması ağrılı rahatsızlık yaşayanlarda önemli yere sahip olmasını sağlamıştır. Vücutta olumlu etkilerinin yanı sıra insana keyif veren özellikleri de taşır.

Beykoz İlçesinin Tarihi

Eski yerleşim yerlerinden olan Beykoz, Osmanlı İmparatorluğu’na 1402 yılında katılmıştır. Eski tarihi incelendiğinde M.Ö 700’lü yıllara dayanır. Beykoz sanayi ağırlıklı çalışmalar yapılan ve fabrikaların çok fazla olduğu bir ilçedir. Boğazın İncisi olarak adlandırılır.

Ulaşım İmkanları

Beykoz Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinden hareket eden dolmuş ve otobüslerle ulaşım ağını sağlamaktadır. Taksim’den Beykoz’a E2 nolu hat sefer düzenliyor. Deniz yoluyla yapılacak olan seferler için Beykoz-Yeniköy tekneleri hizmet verirken, sabah saatlerindeyse deniz otobüsü ve vapurlar kullanılıyor.

Gezilecek Yerler

Beykoz ilçesinde çok sayıda doğal güzellik ve tarihi eserler vardır. Gezilecek yerler bakımından oldukça zengin bir ilçedir. Gezilebilecek bazı yerler şunlardır;

-Beykoz Korusu,

-Anadolu Hisarı Müzesi

-Beykoz Kasrı

-Göksu Deresi

-Yuşa Tepesi

-Deniz ve Su Ürünleri Müzesi

-Zofia Rizi Anı Evi

-Czestochova Meryem Ana Kilisesi

-Anadolu Feneri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 4,00 / 5)

Yorum Yap