Avrupa Yakası Masaj Salonları

Beşiktaş Spa Merkezleri

Besiktas Masaj Salonlari

İstanbul’un Beşiktaş ilçesindeki tüm SPA merkezlerinin bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir SPA merkezi hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için SPA Merkezinin isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

Beşiktaş İlçesinde Faaliyet Gösteren SPA Merkezlerinin Tam Listesi

SPA merkezlerinin adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

Explore Spa ve Fitness

The Spa Hammam Four Seasons Hotels

Sürmeli Hotel Aura Spa

 

Bunları Biliyor Muydunuz?

Masajın kanıtlanan faydaları arasında kan dolaşımını hızlandırması ve vücuda esneklik kazandırması bulunur. Masaj sırasında bitkisel yağlar kullanıldığında kaslarda optimum hareket elde edilir.

Kilo verme programlarından sonra uygulandığında boşalan yağ hücrelerini sıkılaştırır, sarkma gibi kötü görüntüleri ortadan kaldırır. Vücut ağırlığının yarısı kaslardan oluştuğundan uygulanan masaj kaslarda rahatlama hissi yaratır. Doktor önerisiyle romatizma, kanser hastalıklarında uygulandığında hastada ağrıların azalması görülür. Psikolojik anlamda da rahatlama görülür.

Haftanın yorgunluğunu, stresini atmak için yaptırılan klasik masajlarla enerji yeniden kazanılır. Migren gibi baş ağrılarının ataklarında azalma meydana gelir. Vücuttaki zararlı toksinler atılarak cilt güzellik ve esneklik kazanır. Kasların hareketsizlik ve susuzluk nedeniyle kurumasıyla ortaya çıkan ağrılar ve katılaşmalar yumuşar ve esneklik kazanır.

Kişi üzerinde bakımlılık hissi uyandıran masaj vücudun farkında olmayı sağlar. Masaj anındaki dokunuşlar rahatlatıcı özelliktedir.

Beşiktaş ilçesinin tarihi;

İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden birisi olan Beşiktaş, 8.4 km uzunluğunda bir sahile sahiptir. İki kıtayı ve İstanbul’un her iki yakasını birleştiren Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet ile bağlantı yolları vardır. Yüzölçümü 11 km²’dir.

Ulaşım imkanları;

En merkezi ilçelerden olan Beşiktaş’a, gerek karayolu ile, gerek deniz yolu ile, gerekse demir yolu ile ulaşım mümkündür.  Metro hattının 4. Levent ve Levent İstasyonları’nı sınırları içerisinde bulundurur.

Gezilecek yerler;

Orta yoğunlukta bir nüfusa sahip Beşiktaş, çok özel bir konuma sahiptir. Osmanlı İmparatorluğu Dönemi’nde Barbaros Hayrettin Paşa, gemileri bağlamak amacıyla kıyısına 5 adet taş sütun diktirmiş ve bölgenin adı Beşiktaş olarak resmileşmiştir.

-İstanbul Resim ve Heykel Müzesi

-Beşiktaş Meydanı

-Beşiktaş Çarşısı

-Yıldız Parkı

-Beşiktaş İskelesi

-Beşiktaş Barbaros Hayrettin Paşa İskelesi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 4,00 / 5)

Yorum Yap