Avrupa Yakası Masaj Salonları

Bayrampaşa İlçesindeki Masaj Salonları

Bayrampasa Masaj Salonlari

İstanbul’un Bayrampaşa İlçesi’ndeki tüm masaj salonlarının bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir masaj salonu hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için masaj salonunun isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

Bayrampaşa İlçesinde Faaliyet Gösteren Masaj Salonları Tam Listesi

Masaj salonlarının adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

Class Spa ve Masaj Salonu

Bunları Biliyor Muydunuz?

Kan dolaşımı ve vücuda esneklik kazandırdığı ispatlanan masaj, fizyolojik ve mekanik açıdan kas dokularının yağlanarak optimum hareketin tanımlanmasına yardımcı olur. Kas dokuları, bilindiği üzere belir bir süre sonra yağlanmanın eşiğine gelir. Kuruyan ve susuz kalan kas hücrelerine canlılık kazandırarak, vücudun daha sıkı bir şekle bürünmesini sağlayan masaj, kırışıklarla gidermede kesin bir çözüm sağlar. Fiziksel anlamda önem arz ettiği kadar ruhsal anlamda da dinginlik ve dirilik sağlar. Elektro manyetik dalga tekniği de uygulanarak yapılan masaj yöntemleri ile birçok fizik tedavi çeşidi geliştirilmiştir.

İnsanlık tarihi kadar eski bir uygulama olan masaj, kan dolaşımını hızlandırır, hücrelerin yenilenmesini ve toksinlerin vücuttan atılmasına olanak sağlar. Masaj yaptıran birey kendini çok daha genç hisseder. Masaj yöntemlerine her geçen gün yenileri eklenmektedir. Etki alanı genişleyen masaj teknikleri tıp dünyasında da en çok üzerinde durulan konulardan birisi haline gelmektedir.

Bayrampaşa ilçesinin tarihi;

Osmanlı Devleti döneminde küçük bir köy olan ilçe 1927 yılına kadar yerleşim yeri olarak fazla tercih edilmemiştir. Avrupa’dan özellikle de Bulgaristan’dan göç alarak büyüyen Bayrampaşa 1950 yılından sonra artan sanayi kuruluşları ile hızla büyümeye başlamış 1990 yılında Eyüp’ten ayrılarak ilçe olmuştur. Nüfus olarak yaklaşık 273 bin olan ilçe gün içinde 1 milyon civarına çıkmaktadır.

Bayrampaşa ulaşım;

İlçe ulaşım konusunda İstanbul’un en gelişmiş ulaşım ağına sahiptir. Merkez ilçe konumunda olan Bayrampaşa’ya İstanbul’un her ilçesinden İETT ve halk otobüsleri, metrolar ile ulaşım sağlayacağınız gibi inibüs seferler de aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Bayrampaşa gezilecek yerler;

İlçe özellikle ticaret amacı ile oldukça yoğun bir şekilde kullanılsa da güzel gezilecek yerleri vardır. Forum İstanbul ve buranın içerisinde yer alan Magic Ice Buz Müzesi görülmesi gereken güzelliklerdendir. Ayrıca Adapark, doğal yeşil görüntüsü ile gezilebilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 oy, ortalama: 4,33 / 5)

Yorum Yap