Avrupa Yakası Masaj Salonları

Bahçelievler SPA Merkezleri

Bahcelievler Masaj Salonlari

İstanbul’un Bahçelievler ilçesindeki tüm SPA merkezlerinin bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir SPA merkezi hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için SPA Merkezinin isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

Bahçelievler İlçesinde Faaliyet Gösteren SPA Merkezlerinin Tam Listesi

SPA merkezlerinin adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

The Green Park Hotel Merter

 

Bunları Biliyor Muydunuz?

Ölü hücrelerin, yerini taze ve genç hücrelere bırakmasını sağlayan masaj teknikleri bilinen en eski terapi yöntemlerinden birisidir. Uygulama bölgesine bağlı olarak birçok hastalığa ve ağrıya çözüm niteliği taşımaktadır. Özellikle dolaşım sistemi, sinir sistemi, bağışıklık sistemi ve boşaltım sistemine doğrudan etki eden masaj teknikleri sayesinde, vücudun hiç olmadığı kadar rahatlamasına olanak sağlanmış olur.

Tedavi edici özelliğinin yanı sıra viral ve bakteriyel hastalıklara yakalanma riski de en aza indirilmiş olur. Hormonal sistem bozuklukları, kas ağrıları, lenfa sisteminin kontrol altına alınması ve sinir sistemi bozukluklarının giderilmesinde son derece etkilidir. Cilt sorunlarına bire bir etkisi olduğu ispatlanan masaj teknikleri sayesinde, kişi hiç olmadığı kadar zinde hissedecektir. Masaj esnasında toplardamarlardaki kan 20 kat daha hızlı bir şekilde taşındığından, kalp ve çevresinde kirli kan dolaşımı yapılmayacaktır. Ayrıca vücudun hastalıklara karşı direnç kazanması sağlanmış olur.

Bahçelievler ilçesinin tarihi;

Bahçelievler roma imparatorluğundan sonra Bizanslılar tarafından ticaret amacıyla etkili bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Tarım alanında oldukça elverişli olan iklimi sayesinde bu noktanın ve İstanbul’un stratejik önemi artmaya başlamıştır. Askerler için karargah da inşa edilmiş sonrasında dünyanın merkezi haline gelmiştir.

Bahçelievler Ulaşım;

Bahçelievler’de ulaşım metrobüslerle ve İETT otobüsleri ile yapılmaktadır. Denize yakın olduğundan dolayı deniz ile de ulaşım tercih edilebilir. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar şehir içi dolmuşlar da bulunmaktadır.

Bahçelievler gezilecek yerler;

Bahçelievler genel olarak alışveriş ve ticaret binaları ve kafeleri ile ön plana çıksa da bazı kültürel zenginliklere de sahiptir. Eski adıyla Saraybosna şimdi adı ile de Viran Bosna adındaki saray gezilebilecek kültürel zenginliklerdendir. Çobançeşme köprüsü ve milli egemenlik parkı da görülebilir. Ayrıca bu parkın içerisindeki havuzlu köşk ilçenin en önemli tarihi zenginlikleridir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 oy, ortalama: 3,33 / 5)

Yorum Yap