Anadolu Yakası Masaj Salonları

Ataşehir SPA Merkezleri

Atasehir Masaj Salonlari

İstanbul’un Ataşehir ilçesindeki tüm SPA merkezlerinin bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir SPA merkezi hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için SPA Merkezinin isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

Ataşehir İlçesinde Faaliyet Gösteren SPA Merkezlerinin Tam Listesi

SPA merkezlerinin adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

The Green Park Ataşehir Hotel

Siesta Spa Center

 

Bunları Biliyor Muydunuz?

Selülitten varise, toplardamar iltihabından romatizma ağrılarına kadar çeşitli hastalıklarda tedavi edici özelliği ile uygulanan masaj, gün geçtikçe etki alanını geliştirmektedir. Özellikle tıp dünyasının son yıllardaki çalışmalarına konu olan masaj teknikleri, 5 bin yıldır insanların ilgi duyduğu bir tedavi tekniğidir. Kilo verme hususunda vücuda sayısız fayda sağlayan, yağ dokularının taşınmasını ve parçalanmasını kolaylaştıran masaj, kasların gelişimi ve esneklik kazanması konusunda da başarılı sonuçlar doğurmaktadır.

Kanserli hücrelerin yenilenmesinde, vücuttaki deformasyonların azalmasına, yeni hücrelerin ölü hücrelere üstünlük sağlamasında etkilidir. Düzenli olarak yapılabilen masaj, psikolojik olarak da kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olur. Zihinsel yorgunluğun dindirilmesine, sinir sisteminin düzenlenmesine yardımcı olur. Beden ve ruh sağlığını olumlu yönde etkileyen masaj, her geçen gün daha fazla birey tarafından tercih edilen bir uygulama haline gelmeyi başarmıştır.

Ataşehir ilçesinin tarihi;

İlçe 14. yüzyıldan beri yerleşim yeri olarak kullanılmaktadır. Bizanslılardan alınan şehir günümüze kadar etkin bir şekilde kullanılmıştır. İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan ilçe hem ticaret hem de yerleşim olarak İstanbul’un en yoğun yerleri arasındadır. Turizm açısından oldukça önemli bir ilçedir.

Ataşehir ilçesi ulaşım;

İlçe ulaşım açısından oldukça gelişmiştir. İki köprüye de ulaşım oldukça kolaydır. Kadıköy’e İETT aracılığı ile pek çok farklı sefer varır. Üsküdar’a ve yine Kadıköy’e Esatpaşa ve Örnek Mahallelerinden karşılıklı minibüs seferleri vardır. Bunun yanı sıra Taksim’e dolmuş seferleri vardır.

Ataşehir gezilecek yerler;

İstanbul’un ve hatta dünyanın en önemli ticaret merkezlerinden birisi olan Ataşehir’de pek çok Avm bulunmaktadır. Şehir hem gece hem de gündüz oldukça hareketlidir. Ayrıca, şehir gürültüsünden biraz uzaklaşmak isteyenler için Kayış dağı piknik, yürüyüş ve kamp için oldukça güzel yeşilliği ile önemli bir cazibe merkezidir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 oy, ortalama: 3,67 / 5)

Yorum Yap