Anadolu Yakası Masaj Salonları

Ataşehir İlçesindeki Masaj Salonları

Atasehir Masaj Salonlari

İstanbul’un Ataşehir İlçesi’ndeki tüm masaj salonlarının bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir masaj salonu hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için masaj salonunun isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

Ataşehir İlçesinde Faaliyet Gösteren Masaj Salonları Tam Listesi

Masaj salonlarının adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

The Green Park Ataşehir Hote

 

Bunları Biliyor Muydunuz?

Diyet yapan kişilerin ve kilo vermeyi amaçlayanların uyguladığı önemli tekniklerden birisi olan masaj, yüzyıllardır insanların ilgi duyduğu bir alandır. Hem fiziksel rahatsızlıkların giderilmesine hem de ruhsal ve psikolojik rahatsızların tedavisinde kullanılan masaj teknikleri, son yıllarda daha da çok rağbet görmektedir. Vibrasyon manevraları ve hafif darbe yöntemleri ile hücrelerin toparlanmasına, yağların yakılmasına ve hücrelere daha fazla besin ve oksijen taşınmasına yardımcı olur.

Organizmadan toksinlerin atılmasına ve cildin kendini yenilenmesine yardımcı olan masaj, migren ve bağ ağrısı gibi rahatsızlıkların giderilmesinde önemli bir rol oynar. Kalıcı deformasyon durumlarında dahi, hücrelerin yenilenmesine yardımcı olur. Özellikle kanserli hücrelerin, yerini sağlıklı ve işlevini yerine getirebilen hücrelere bıraktığı ispatlanan masaj teknikleri 5 binyıldır insanların ilgi odağı olmaktadır. Sadece fiziksel olarak değil, psikolojik olarak da rahatlamaya, dinginliğe ve stresin uzaklaşmasına faydası vardır.

Ataşehir ilçesinin tarihi;

İlçenin ilk yerleşimi 14. yüzyıla dayanmaktadır. Bizanslılar döneminde hiç kullanılmayan bölge bu yüzyılda Osmanlıların eline geçtikten sonra etkin bir yerleşim yeri olarak kullanılmaya başlanmıştır. Anadolu yakasındaki ilçe günümüzde ülkemizin en önemli kültür ve turizm merkezlerindendir. Aynı zamanda da ülkemizdeki önemli ticaret noktalarından birisidir.

Ataşehir ilçesi ulaşım;

Ulaşım açısından oldukça gelişmiş bir ilçe olan Ataşehir’de İETT’nin pek çok hattı vardır. Üsküdar’a minibüs, Taksim’e dolmuş seferleri vardır. Ayrıca, Kadıköy-Kartal metrosunun Kozyatağı durağı burada yer almaktadır. Örnek ve Esatpaşa mahallelerinden Kadıköy’e gece 01:00’a kadar karşılıklı minibüs seferleri vardır.

Ataşehir gezilecek yerler;

İstanbul’un en önemli ticaret merkezlerinden olan semtte yüksek nüfusunda etkisiyle pek çok alışveriş merkezini bulunmaktadır. Oldukça hareketli olan şehirde bulunan Kayış dağı İstanbul’da nadir bulunan doğal yeşil bir görünüme sahiptir. Burası kamp ve piknik yapmak isteyenler için oldukça ideal bir yerdir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 oy, ortalama: 4,17 / 5)

Yorum Yap