Avrupa Yakası Masaj Salonları

Arnavutköy İlçesindeki Masaj Salonları

Arnavutkoy Masaj Salonlari

İstanbul’un Arnavutköy İlçesi’ndeki tüm masaj salonlarının bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir masaj salonu hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için masaj salonunun isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

 

Arnavutköy İlçesinde Faaliyet Gösteren Masaj Salonları Tam Listesi

Masaj salonlarının adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

Bu ilçe için henüz bir ilan açılmamış, Size yardımcı olamadıgımız için üzgünüz. Dilerseniz üst menüden Masaj Salonları linkimizi takip ederek, diğer ilçelerdeki konumu size en yakın masaj salonlarını bulabilirsiniz.

Bunları Biliyor Muydunuz?

Kasın aktif bir güç kazanmasına, bilinçli egzersizlerle yapıldığında kondisyonun üst düzeye çıkmasına yardımcı olan masaj, performansı artırarak daha zinde bir vücuda sahip olmamızı sağlar. Kas ağrılarının giderilmesi, kilo kaybı yaşan vücudun toparlanması ve yağlı hücrelerin yerini canlı ve sıkı hücrelere bırakmasına yardımcı olur. Etki alanı oldukça geniş olan masaj teknikleri fiziksel anlamda enerjinin hissedilmesine ve stresten uzaklaşmamıza olanak sağlar.

Zihinsel uyanıklık için uygulanan masaj teknikleri, özellikle vibrasyon ve ritmik darbeler ile vücudun adeta tatile çıkmasına ve uzun vadede psikolojik rahatsızlıkların giderilmesinde de etkilidir. Masaj uygulanan dokular yenilenir, onarılır ve vücudun istediği zindelik sağlanmış olur. Koruyucu bir özelliği de olan masaj, bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur. Bu sayede olası viral hastalıklar önlenmiş olur. Aynı zamanda ruhsal çöküntü gibi psikolojik rahatsızlıklara da kesin bir çözüm getirilebilir.

Arnavutköy ilçesinin tarihi;

Son yıllarda yapılan arkeolojik çalışmalar sonucunda Sazlıbaşı-kayabosna yolunun doğusunda bir antikkente rastlanmıştır. Bilinen en eski yerleşim dönemi bu zamana at olmakla beraber bu yapı hakkında henüz net bilgiler ulaşmamıştır. Bizans döneminde özellikle su tedarik amacıyla kullanılan ilçe 1452 yılında Fatih Sultan Mehmet tarafından alınmıştır.

Arnavutköy ulaşım;

İlçe ulaşım bakımından 3. Köprünün de inşasından sonra hızla gelişme göstermeye başlamıştır. İETT ve metrolar ile ulaşım sağlanabilmektedir.

Arnavutköy gezilecek yerler;

İstanbul’un Sultanahmet camisinden sonra ikinci 6 minareli camisi burada yer almaktadır. Cami ilçenin pek çok noktasından görülmektedir. Yeşil alanların da bolca bulunduğu Arnavutköy’de şehrin gürültüsünden uzak doğal ve bol yeşillik içeren manzaralarını gezebilirsiniz. Atatürk Gençlik ve Kültür Parkı ilçenin en çok gezilen yerleri arasındadır. İlçede 3. köprüden dolayı hızla değişim ve gekişim göztermektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 oy, ortalama: 4,50 / 5)

Yorum Yap