Anadolu Yakası Masaj Salonları

Adalar İlçesindeki Masaj Salonları

Adalar Masaj Salonlari

İstanbul’un Adalar İlçesi’ndeki tüm masaj salonlarının bilgilerini bulabilirsiniz. Herhangi bir masaj salonu hakkında adres, haritada konum, telefon ve müşteri yorumlarını okumak için masaj salonunun isminin üstüne basmanız halinde o merkezin istanbulmasaj.com özel sayfasına yönlendirileceksiniz.

Adalar İlçesinde Faaliyet Gösteren Masaj Salonları Tam Listesi

Masaj salonlarının adres, telefon, haritada konum ve müşteri yorumları için tıklayınız:

Bu ilçe için henüz bir ilan açılmamış, Size yardımcı olamadıgımız için üzgünüz. Dilerseniz üst menüden Masaj Salonları linkimizi takip ederek, diğer ilçelerdeki konumu size en yakın masaj salonlarını bulabilirsiniz

Bunları Biliyor Muydunuz?

Mekanik ve fizyolojik acıdan kas dokularının yağlanmasını önleyen masaj, cilt problemlerinin en aza indirilmesini sağlar. Genç görünmemize ve daha zinde bir vücuda sahip olmamızda etkili bir yöntemdir. Etkisi ispatlanan en büyük özelliklerinden birisi de ruhsal bozuklukların giderilmesidir. Özellikle günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak, dinginlik kazandırmak gibi faydaları olan masaj, cildin erken yaşlanmasını da önler.

Sağlıklı bir vücuda sahip olabilmek için dolaşım sistemi hayati önem taşır. Sindirim sistemi ile bir bütün olarak çalışan dolaşımın daha verimli bir şekle bürünmesine katkı sağlayan masaj, neredeyse tüm iç organların işlevini yerine getirmesine ve kontrollü çalışmasına yardımcı olur. Bağırsak problemlerinin, karaciğer rahatsızlıklarının ve kas ağrılarının giderilmesine yardımcı olan masaj, profesyonel bir uygulama alanına sahiptir. Fizik tedavi merkezlerinde, tıp fakültelerinde ve sağlık merkezlerinde uzman kontrolünde de uygulanmaktadır.

Adalar semtinin tarihi;

Büyük İskender döneminde M.Ö 298 yılında buraya kale inşa edilmiştir. ancak adalar, ilk kez Bizans imparatorluğu döneminde etkin bir şekilde kullanılmıştır. Bu dönemlde adalara kliseler, manastırlar ve saray inşa edilmiştir. ayrıca adalar Bizans döneminde sürgün edilen kişiler için çokça tercih edilmekteydi. İstanbul’un fethinden 42 gün kadar önce adalar Osmanlı himayesine geçmiş olmasına karşın günümüzde yabancı nüfus tarafından yoğun olarak kullanılan yerlerdedir.

Adalar ulaşım;

Adalara ulaşım sadece deniz yolu ile yapılmaktadır. Deniz otobüsleri, vapurlar ve motorlarla adalara ulaşılabilmektedir. Adalarda kamu araçları hariç motorlu araçların kullanımı yasak olmasından dolayı bisiklet ve faytonlar semt içi sıkça tercih edilmektedir.

Adalar gezilecek yerler;

Adalarda tarihi yapılar arasında kiliseler, manastırlar fazla olduğundan dolayı buralar rağbet gören yerlerdendir. En küçük adası olan Sedef adası doğal güzelliği ile tercih edilebilir. Büyükada Rum Yetimhanesi, plajlar ve müzeler tercih edilen diğer yerlerdendir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama: 4,00 / 5)

Yorum Yap